INTER COMAR S.R.L.
Revenue
857K
2024
Profit
21.1K
2024
Employees
4
2024
Margin
2,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
INTER COMAR S.R.L. este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în GIURGIU, având o cifră de afaceri de 857K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #12.081 la cifra de afaceri, #20.382 la profit, #7.395 la număr angajați din 69.154 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- INTER COMAR S.R.L. este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în GIURGIU, având o cifră de afaceri de 857K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #12.081 la cifra de afaceri, #20.382 la profit, #7.395 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 1.2× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VALOARE TRANS SRL | 818K | 4 | Transport |
| TRANSPORT TACTIC S.R.L. | 815K | 4 | Transport |
| NANU 45 CARGO & LOGISTIC S.R.L. | 763K | 4 | Transport |
| GENERAL TRUCK SPEDITION S.R.L. | 858K | 4 | Transport |
| FINISH TRANSPORT S.R.L. | 859K | 4 | Transport |
| KHAN SMART SOLUTIONS S.R.L. | 860K | 4 | Transport |
| ATI RUS TRANS S.R.L. | 854K | 4 | Transport |
| EUROBAU-TM SRL | 854K | 4 | Transport |
| TRANSLINE EXPRES SRL | 861K | 4 | Transport |
| TISA CONF TRADE SRL | 861K | 4 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GIURGIU
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 2.5%
- CA / angajat
- 214K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 19%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 857K
- Profit net
- 21.1K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 857K | 21.1K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 49)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la INTER COMAR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- INTER COMAR S.R.L.(current)
- Revenue
- 857K
- Employees
- 4
- Profit
- 21.1K
- Rank RO
- #168.150
- VALOARE TRANS SRL
- Revenue
- 818K
- Employees
- 4
- Profit
- 27K
- Rank RO
- #172.887
- TRANSPORT TACTIC S.R.L.
- Revenue
- 815K
- Employees
- 4
- Profit
- -102K
- Rank RO
- #173.256
- NANU 45 CARGO & LOGISTIC S.R.L.
- Revenue
- 763K
- Employees
- 4
- Profit
- -348K
- Rank RO
- #180.019
- GENERAL TRUCK SPEDITION S.R.L.
- Revenue
- 858K
- Employees
- 4
- Profit
- 58.7K
- Rank RO
- #168.026
- FINISH TRANSPORT S.R.L.
- Revenue
- 859K
- Employees
- 4
- Profit
- -137K
- Rank RO
- #167.873
- KHAN SMART SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 860K
- Employees
- 4
- Profit
- 102K
- Rank RO
- #167.798
- ATI RUS TRANS S.R.L.
- Revenue
- 854K
- Employees
- 4
- Profit
- 112K
- Rank RO
- #168.551
- EUROBAU-TM SRL
- Revenue
- 854K
- Employees
- 4
- Profit
- -230K
- Rank RO
- #168.592
- TRANSLINE EXPRES SRL
- Revenue
- 861K
- Employees
- 4
- Profit
- 8.2K
- Rank RO
- #167.725
- TISA CONF TRADE SRL
- Revenue
- 861K
- Employees
- 4
- Profit
- -12.8K
- Rank RO
- #167.643
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| INTER COMAR S.R.L.(current) | 857K | 4 | 21.1K | #168.150 |
| VALOARE TRANS SRL | 818K | 4 | 27K | #172.887 |
| TRANSPORT TACTIC S.R.L. | 815K | 4 | -102K | #173.256 |
| NANU 45 CARGO & LOGISTIC S.R.L. | 763K | 4 | -348K | #180.019 |
| GENERAL TRUCK SPEDITION S.R.L. | 858K | 4 | 58.7K | #168.026 |
| FINISH TRANSPORT S.R.L. | 859K | 4 | -137K | #167.873 |
| KHAN SMART SOLUTIONS S.R.L. | 860K | 4 | 102K | #167.798 |
| ATI RUS TRANS S.R.L. | 854K | 4 | 112K | #168.551 |
| EUROBAU-TM SRL | 854K | 4 | -230K | #168.592 |
| TRANSLINE EXPRES SRL | 861K | 4 | 8.2K | #167.725 |
| TISA CONF TRADE SRL | 861K | 4 | -12.8K | #167.643 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | INTER COMAR S.R.L.(you) | VALOARE TRANS SRL | TRANSPORT TACTIC S.R.L. | NANU 45 CARGO & LOGISTIC S.R.L. | GENERAL TRUCK SPEDITION S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 857K | 818K | 815K | 763K | 858K |
| Profit | 21.1K | 27K | -102K | -348K | 58.7K |
| Margin | 2,5% | 3,3% | -12,5% | -45,6% | 6,8% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “INTER COMAR S.R.L.”.