INSTALCAM CLEANER S.R.L.
Revenue
246K
2024
Profit
77K
2024
Employees
2
2024
Margin
31,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
INSTALCAM CLEANER S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în DAMBOVITA, având o cifră de afaceri de 246K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #16.765 la cifra de afaceri, #10.402 la profit, #10.500 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 31.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- INSTALCAM CLEANER S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în DAMBOVITA, având o cifră de afaceri de 246K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 31.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #16.765 la cifra de afaceri, #10.402 la profit, #10.500 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 2.8× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GLAMA ISHVAC S.R.L. | 257K | 2 | Construcții |
| CONF-INSTAL MIRIMAR SRL | 259K | 2 | Construcții |
| EMIROX SRL | 230K | 2 | Construcții |
| CAZACU MONTAJ LIFT S.R.L. | 225K | 2 | Construcții |
| ARCFORCE INSTAL S.R.L. | 221K | 2 | Construcții |
| SADOC B.T. IMPEX SRL | 275K | 2 | Construcții |
| ATHERMAN THERMOIZOLATII S.R.L. | 278K | 2 | Construcții |
| TEHNIKCONS VALEA R�ULUI S.R.L. | 282K | 2 | Construcții |
| LEO SONO LOGISTIC S.R.L. | 246K | 2 | Construcții |
| SAFIT INST SRL | 246K | 2 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ DAMBOVITA
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 31.3%
- CA / angajat
- 123K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 39%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 246K
- Profit net
- 77K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 246K | 77K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la INSTALCAM CLEANER S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- INSTALCAM CLEANER S.R.L.(current)
- Revenue
- 246K
- Employees
- 2
- Profit
- 77K
- Rank RO
- #350.174
- GLAMA ISHVAC S.R.L.
- Revenue
- 257K
- Employees
- 2
- Profit
- 99.9K
- Rank RO
- #341.656
- CONF-INSTAL MIRIMAR SRL
- Revenue
- 259K
- Employees
- 2
- Profit
- 40.6K
- Rank RO
- #340.305
- EMIROX SRL
- Revenue
- 230K
- Employees
- 2
- Profit
- 63.6K
- Rank RO
- #362.490
- CAZACU MONTAJ LIFT S.R.L.
- Revenue
- 225K
- Employees
- 2
- Profit
- -23.8K
- Rank RO
- #366.231
- ARCFORCE INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 221K
- Employees
- 2
- Profit
- 41.3K
- Rank RO
- #370.147
- SADOC B.T. IMPEX SRL
- Revenue
- 275K
- Employees
- 2
- Profit
- 26.5K
- Rank RO
- #327.344
- ATHERMAN THERMOIZOLATII S.R.L.
- Revenue
- 278K
- Employees
- 2
- Profit
- 84.3K
- Rank RO
- #325.011
- TEHNIKCONS VALEA R�ULUI S.R.L.
- Revenue
- 282K
- Employees
- 2
- Profit
- 109K
- Rank RO
- #322.003
- LEO SONO LOGISTIC S.R.L.
- Revenue
- 246K
- Employees
- 2
- Profit
- -31.1K
- Rank RO
- #350.222
- SAFIT INST SRL
- Revenue
- 246K
- Employees
- 2
- Profit
- -272K
- Rank RO
- #350.262
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| INSTALCAM CLEANER S.R.L.(current) | 246K | 2 | 77K | #350.174 |
| GLAMA ISHVAC S.R.L. | 257K | 2 | 99.9K | #341.656 |
| CONF-INSTAL MIRIMAR SRL | 259K | 2 | 40.6K | #340.305 |
| EMIROX SRL | 230K | 2 | 63.6K | #362.490 |
| CAZACU MONTAJ LIFT S.R.L. | 225K | 2 | -23.8K | #366.231 |
| ARCFORCE INSTAL S.R.L. | 221K | 2 | 41.3K | #370.147 |
| SADOC B.T. IMPEX SRL | 275K | 2 | 26.5K | #327.344 |
| ATHERMAN THERMOIZOLATII S.R.L. | 278K | 2 | 84.3K | #325.011 |
| TEHNIKCONS VALEA R�ULUI S.R.L. | 282K | 2 | 109K | #322.003 |
| LEO SONO LOGISTIC S.R.L. | 246K | 2 | -31.1K | #350.222 |
| SAFIT INST SRL | 246K | 2 | -272K | #350.262 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | INSTALCAM CLEANER S.R.L.(you) | GLAMA ISHVAC S.R.L. | CONF-INSTAL MIRIMAR SRL | EMIROX SRL | CAZACU MONTAJ LIFT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 246K | 257K | 259K | 230K | 225K |
| Profit | 77K | 99.9K | 40.6K | 63.6K | -23.8K |
| Margin | 31,3% | 38,9% | 15,7% | 27,7% | -10,5% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “INSTALCAM CLEANER S.R.L.”.