INSTALADAM S.R.L.
Revenue
61.5K
2024
Profit
-18.3K
2024
Employees
2
2024
Margin
-28,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
INSTALADAM S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în VASLUI, având o cifră de afaceri de 61.5K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #25.633 la cifra de afaceri, #32.663 la profit, #10.500 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- INSTALADAM S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în VASLUI, având o cifră de afaceri de 61.5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -28.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #25.633 la cifra de afaceri, #32.663 la profit, #10.500 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -2.5× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| G & B AMAN ELECTRIC S.R.L. | 64.9K | 2 | Construcții |
| ROYAL PREST SRL | 65.2K | 2 | Construcții |
| BIMAREVA H.C. IZOCONSTRUCT S.R.L. | 65.2K | 2 | Construcții |
| HANGANU BEAUTY & CONSTRUCT S.R.L. | 64.8K | 2 | Construcții |
| EDG PAVAJE PLUS S.R.L. | 64.6K | 2 | Construcții |
| ITPC CONSTRUCT S.R.L. | 65.5K | 2 | Construcții |
| IULY SMART DESIGN S.R.L. | 64.2K | 2 | Construcții |
| AIRAM SERVICE ENERGY SRL | 64.2K | 2 | Construcții |
| PEREA S.R.L. | 64K | 2 | Construcții |
| EVAL IND S.R.L. | 64K | 2 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VASLUI
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -28.2%
- CA / angajat
- 32.5K
- Scor risc (0–100)
- 64
- Percentil piață (CA)
- Top 60%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 61.5K
- Profit net
- -18.3K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 61.5K | -18.3K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la INSTALADAM S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- INSTALADAM S.R.L.(current)
- Revenue
- 61.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -18.3K
- Rank RO
- #541.474
- G & B AMAN ELECTRIC S.R.L.
- Revenue
- 64.9K
- Employees
- 2
- Profit
- -110K
- Rank RO
- #541.665
- ROYAL PREST SRL
- Revenue
- 65.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -2.8K
- Rank RO
- #541.158
- BIMAREVA H.C. IZOCONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 65.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -48.5K
- Rank RO
- #541.112
- HANGANU BEAUTY & CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 64.8K
- Employees
- 2
- Profit
- -126K
- Rank RO
- #541.918
- EDG PAVAJE PLUS S.R.L.
- Revenue
- 64.6K
- Employees
- 2
- Profit
- -22.9K
- Rank RO
- #542.168
- ITPC CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 65.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -9.2K
- Rank RO
- #540.774
- IULY SMART DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 64.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -23.3K
- Rank RO
- #542.793
- AIRAM SERVICE ENERGY SRL
- Revenue
- 64.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -53.1K
- Rank RO
- #542.822
- PEREA S.R.L.
- Revenue
- 64K
- Employees
- 2
- Profit
- -4.9K
- Rank RO
- #543.102
- EVAL IND S.R.L.
- Revenue
- 64K
- Employees
- 2
- Profit
- -40.9K
- Rank RO
- #543.155
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| INSTALADAM S.R.L.(current) | 61.5K | 2 | -18.3K | #541.474 |
| G & B AMAN ELECTRIC S.R.L. | 64.9K | 2 | -110K | #541.665 |
| ROYAL PREST SRL | 65.2K | 2 | -2.8K | #541.158 |
| BIMAREVA H.C. IZOCONSTRUCT S.R.L. | 65.2K | 2 | -48.5K | #541.112 |
| HANGANU BEAUTY & CONSTRUCT S.R.L. | 64.8K | 2 | -126K | #541.918 |
| EDG PAVAJE PLUS S.R.L. | 64.6K | 2 | -22.9K | #542.168 |
| ITPC CONSTRUCT S.R.L. | 65.5K | 2 | -9.2K | #540.774 |
| IULY SMART DESIGN S.R.L. | 64.2K | 2 | -23.3K | #542.793 |
| AIRAM SERVICE ENERGY SRL | 64.2K | 2 | -53.1K | #542.822 |
| PEREA S.R.L. | 64K | 2 | -4.9K | #543.102 |
| EVAL IND S.R.L. | 64K | 2 | -40.9K | #543.155 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | INSTALADAM S.R.L.(you) | G & B AMAN ELECTRIC S.R.L. | ROYAL PREST SRL | BIMAREVA H.C. IZOCONSTRUCT S.R.L. | HANGANU BEAUTY & CONSTRUCT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 61.5K | 64.9K | 65.2K | 65.2K | 64.8K |
| Profit | -18.3K | -110K | -2.8K | -48.5K | -126K |
| Margin | -28,2% | -170,0% | -4,2% | -74,3% | -194,6% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “INSTALADAM S.R.L.”.