INSCRIPT-�NTREPRINDERE SOCIAL� SRL
Revenue
18K
2024
Profit
5.3K
2024
Employees
1
2024
Margin
29,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
INSCRIPT-�NTREPRINDERE SOCIAL� SRL este o companie micro din sectorul Tipărire și reproducere, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 18K lei (date 2024). În industria de Tipărire și reproducere (România), compania este #2.200 la cifra de afaceri, #1.452 la profit, #977 la număr angajați din 3.183 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 29.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- INSCRIPT-�NTREPRINDERE SOCIAL� SRL este o companie micro din sectorul Tipărire și reproducere, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 18K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 29.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Tipărire și reproducere (România), compania este #2.200 la cifra de afaceri, #1.452 la profit, #977 la număr angajați din 3.183 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Tipărire și reproducere (CAEN 18) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.7M lei
- Marjă medie
- 13.1%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 2.2× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Tipărire și reproducere (CAEN 18) — 2024
Industry size
5.3B
RON revenue
Total companies
3.183
Total employees
12.660
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PRINT COLOR SRL | 19.6K | 1 | Tipărire și reproducere |
| G & G DESIGN S.R.L. | 15.7K | 1 | Tipărire și reproducere |
| SCHMUTZER ICON S.R.L. | 18K | 1 | Tipărire și reproducere |
| AUDERE EST FACERE S.R.L. | 18.1K | 1 | Tipărire și reproducere |
| AMC DREAM EVENT STORE S.R.L. | 17.9K | 1 | Tipărire și reproducere |
| BOSIMPRINT S.R.L. | 15.5K | 1 | Tipărire și reproducere |
| ROUX SHOP S.R.L. | 17.8K | 1 | Tipărire și reproducere |
| VICUSIP S.R.L. | 18.2K | 1 | Tipărire și reproducere |
| MAIER ROLAND GIFT HUB S.R.L. | 18.3K | 1 | Tipărire și reproducere |
| OPTIMUS 3D PRINTING SOLUTIONS S.R.L. | 18.4K | 1 | Tipărire și reproducere |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 18)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 29.5%
- CA / angajat
- 18K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 71%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 18K
- Profit net
- 5.3K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 18K | 5.3K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la INSCRIPT-�NTREPRINDERE SOCIAL� SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- INSCRIPT-�NTREPRINDERE SOCIAL� SRL(current)
- Revenue
- 18K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.3K
- Rank RO
- #637.959
- PRINT COLOR SRL
- Revenue
- 19.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -45K
- Rank RO
- #633.756
- G & G DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 15.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.2K
- Rank RO
- #644.488
- SCHMUTZER ICON S.R.L.
- Revenue
- 18K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.8K
- Rank RO
- #638.180
- AUDERE EST FACERE S.R.L.
- Revenue
- 18.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.3K
- Rank RO
- #637.700
- AMC DREAM EVENT STORE S.R.L.
- Revenue
- 17.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -472 lei
- Rank RO
- #638.477
- BOSIMPRINT S.R.L.
- Revenue
- 15.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -459 lei
- Rank RO
- #645.032
- ROUX SHOP S.R.L.
- Revenue
- 17.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.9K
- Rank RO
- #638.546
- VICUSIP S.R.L.
- Revenue
- 18.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.6K
- Rank RO
- #637.455
- MAIER ROLAND GIFT HUB S.R.L.
- Revenue
- 18.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -29.7K
- Rank RO
- #637.172
- OPTIMUS 3D PRINTING SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 18.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.4K
- Rank RO
- #636.922
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| INSCRIPT-�NTREPRINDERE SOCIAL� SRL(current) | 18K | 1 | 5.3K | #637.959 |
| PRINT COLOR SRL | 19.6K | 1 | -45K | #633.756 |
| G & G DESIGN S.R.L. | 15.7K | 1 | -5.2K | #644.488 |
| SCHMUTZER ICON S.R.L. | 18K | 1 | -10.8K | #638.180 |
| AUDERE EST FACERE S.R.L. | 18.1K | 1 | 7.3K | #637.700 |
| AMC DREAM EVENT STORE S.R.L. | 17.9K | 1 | -472 lei | #638.477 |
| BOSIMPRINT S.R.L. | 15.5K | 1 | -459 lei | #645.032 |
| ROUX SHOP S.R.L. | 17.8K | 1 | 3.9K | #638.546 |
| VICUSIP S.R.L. | 18.2K | 1 | 14.6K | #637.455 |
| MAIER ROLAND GIFT HUB S.R.L. | 18.3K | 1 | -29.7K | #637.172 |
| OPTIMUS 3D PRINTING SOLUTIONS S.R.L. | 18.4K | 1 | -4.4K | #636.922 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | INSCRIPT-�NTREPRINDERE SOCIAL� SRL(you) | PRINT COLOR SRL | G & G DESIGN S.R.L. | SCHMUTZER ICON S.R.L. | AUDERE EST FACERE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 18K | 19.6K | 15.7K | 18K | 18.1K |
| Profit | 5.3K | -45K | -5.2K | -10.8K | 7.3K |
| Margin | 29,5% | -229,7% | -33,4% | -60,2% | 40,6% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “INSCRIPT-�NTREPRINDERE SOCIAL� SRL”.