INNOPLEX TRADING S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-20.3K
2024
Employees
0
2024
Margin
-960,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
INNOPLEX TRADING S.R.L. este o companie din sectorul IT, cu sediul în BUCURESTI (date 2024). În industria de IT (România), compania este #29.835 la cifra de afaceri, #33.433 la profit, #24.801 la număr angajați din 36.296 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- INNOPLEX TRADING S.R.L. este o companie din sectorul IT, cu sediul în BUCURESTI (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -960.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de IT (România), compania este #29.835 la cifra de afaceri, #33.433 la profit, #24.801 la număr angajați din 36.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria IT (CAEN 62) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.8M lei
- Marjă medie
- 14.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este -65.2× față de media industriei
Industry intelligence
IT (CAEN 62) — 2024
Industry size
64.6B
RON revenue
Total companies
36.296
Total employees
147.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| NEW MEDIA SOLUTIONS SRL | 2.1K | 1 | IT |
| COLATERAL PARTNERS SRL | 2.1K | 1 | IT |
| ANEW SOFTWARE & CONSULTING SRL | 2.1K | 1 | IT |
| NECE LABS S.R.L. | 2.1K | 1 | IT |
| UNIFIEDPOST BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. | 2.1K | 1 | IT |
| N-IX CARPATHIA S.R.L. | 2.1K | 1 | IT |
| TALMEDIA SOLUTIONS SRL | 2.1K | 1 | IT |
| KRYPTO TECH INNOVATIONS S.R.L. | 2.2K | 1 | IT |
| TEAM CONSULT TECHNOLOGY SERVICES S.R.L. | 2.2K | 1 | IT |
| DIGITAL MEDIA CONSULTING SRL | 2K | 1 | IT |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 62)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -960.1%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 77%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -20.3K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -20.3K | 0 |
Explore
Industry (CAEN 62)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la INNOPLEX TRADING S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NEW MEDIA SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 2.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 362 lei
- Rank RO
- #696.631
- COLATERAL PARTNERS SRL
- Revenue
- 2.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.7K
- Rank RO
- #696.694
- ANEW SOFTWARE & CONSULTING SRL
- Revenue
- 2.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 675 lei
- Rank RO
- #696.546
- NECE LABS S.R.L.
- Revenue
- 2.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -305 lei
- Rank RO
- #696.886
- UNIFIEDPOST BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 2.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -148K
- Rank RO
- #696.940
- N-IX CARPATHIA S.R.L.
- Revenue
- 2.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -213K
- Rank RO
- #696.984
- TALMEDIA SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 2.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -27.5K
- Rank RO
- #696.999
- KRYPTO TECH INNOVATIONS S.R.L.
- Revenue
- 2.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.2K
- Rank RO
- #696.361
- TEAM CONSULT TECHNOLOGY SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 2.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -79.2K
- Rank RO
- #696.205
- DIGITAL MEDIA CONSULTING SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- -9K
- Rank RO
- #697.122
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NEW MEDIA SOLUTIONS SRL | 2.1K | 1 | 362 lei | #696.631 |
| COLATERAL PARTNERS SRL | 2.1K | 1 | -2.7K | #696.694 |
| ANEW SOFTWARE & CONSULTING SRL | 2.1K | 1 | 675 lei | #696.546 |
| NECE LABS S.R.L. | 2.1K | 1 | -305 lei | #696.886 |
| UNIFIEDPOST BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. | 2.1K | 1 | -148K | #696.940 |
| N-IX CARPATHIA S.R.L. | 2.1K | 1 | -213K | #696.984 |
| TALMEDIA SOLUTIONS SRL | 2.1K | 1 | -27.5K | #696.999 |
| KRYPTO TECH INNOVATIONS S.R.L. | 2.2K | 1 | -3.2K | #696.361 |
| TEAM CONSULT TECHNOLOGY SERVICES S.R.L. | 2.2K | 1 | -79.2K | #696.205 |
| DIGITAL MEDIA CONSULTING SRL | 2K | 1 | -9K | #697.122 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | INNOPLEX TRADING S.R.L.(you) | NEW MEDIA SOLUTIONS SRL | COLATERAL PARTNERS SRL | ANEW SOFTWARE & CONSULTING SRL | NECE LABS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 2.1K | 2.1K | 2.1K | 2.1K |
| Profit | -20.3K | 362 lei | -2.7K | 675 lei | -305 lei |
| Margin | -960,1% | 17,0% | -126,7% | 31,5% | -14,6% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “INNOPLEX TRADING S.R.L.”.