INGMARCO S.R.L.
Revenue
537K
2024
Profit
9.8K
2024
Employees
2
2024
Margin
1,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
INGMARCO S.R.L. este o companie mică din sectorul Imobiliare, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 537K lei (date 2024). În industria de Imobiliare (România), compania este #5.737 la cifra de afaceri, #14.857 la profit, #2.515 la număr angajați din 32.685 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- INGMARCO S.R.L. este o companie mică din sectorul Imobiliare, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 537K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Imobiliare (România), compania este #5.737 la cifra de afaceri, #14.857 la profit, #2.515 la număr angajați din 32.685 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Imobiliare (CAEN 68) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 14.5%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 1.5× față de media industriei
Industry intelligence
Imobiliare (CAEN 68) — 2024
Industry size
36.4B
RON revenue
Total companies
32.685
Total employees
43.080
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GEOMIR INTERNATIONAL SRL | 575K | 2 | Imobiliare |
| NORDIKA IMPORT EXPORT S.R.L. | 689K | 2 | Imobiliare |
| DOBROGEA INVEST S.R.L. | 692K | 2 | Imobiliare |
| TOMIS REAL ESTATE PARTNER S.R.L. | 556K | 2 | Imobiliare |
| CENTRUM HOUSE SRL | 626K | 2 | Imobiliare |
| POIANA S.R.L. | 628K | 2 | Imobiliare |
| MERCO INVEST SRL | 624K | 2 | Imobiliare |
| TANDEM COMPANY SRL | 629K | 2 | Imobiliare |
| SIAC BUILDING DEVELOPMENT S.R.L. | 623K | 2 | Imobiliare |
| RESIDENCE LUXURY CLASS IMOB S.R.L. | 629K | 2 | Imobiliare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 68)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.6%
- CA / angajat
- 313K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 22%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 537K
- Profit net
- 9.8K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 537K | 9.8K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la INGMARCO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- INGMARCO S.R.L.(current)
- Revenue
- 537K
- Employees
- 2
- Profit
- 9.8K
- Rank RO
- #202.037
- GEOMIR INTERNATIONAL SRL
- Revenue
- 575K
- Employees
- 2
- Profit
- 97.3K
- Rank RO
- #211.942
- NORDIKA IMPORT EXPORT S.R.L.
- Revenue
- 689K
- Employees
- 2
- Profit
- -15.4K
- Rank RO
- #191.152
- DOBROGEA INVEST S.R.L.
- Revenue
- 692K
- Employees
- 2
- Profit
- 20.2K
- Rank RO
- #190.605
- TOMIS REAL ESTATE PARTNER S.R.L.
- Revenue
- 556K
- Employees
- 2
- Profit
- -169K
- Rank RO
- #215.958
- CENTRUM HOUSE SRL
- Revenue
- 626K
- Employees
- 2
- Profit
- 150K
- Rank RO
- #202.026
- POIANA S.R.L.
- Revenue
- 628K
- Employees
- 2
- Profit
- 95.5K
- Rank RO
- #201.703
- MERCO INVEST SRL
- Revenue
- 624K
- Employees
- 2
- Profit
- 340K
- Rank RO
- #202.496
- TANDEM COMPANY SRL
- Revenue
- 629K
- Employees
- 2
- Profit
- 232K
- Rank RO
- #201.554
- SIAC BUILDING DEVELOPMENT S.R.L.
- Revenue
- 623K
- Employees
- 2
- Profit
- 383K
- Rank RO
- #202.583
- RESIDENCE LUXURY CLASS IMOB S.R.L.
- Revenue
- 629K
- Employees
- 2
- Profit
- 297K
- Rank RO
- #201.547
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| INGMARCO S.R.L.(current) | 537K | 2 | 9.8K | #202.037 |
| GEOMIR INTERNATIONAL SRL | 575K | 2 | 97.3K | #211.942 |
| NORDIKA IMPORT EXPORT S.R.L. | 689K | 2 | -15.4K | #191.152 |
| DOBROGEA INVEST S.R.L. | 692K | 2 | 20.2K | #190.605 |
| TOMIS REAL ESTATE PARTNER S.R.L. | 556K | 2 | -169K | #215.958 |
| CENTRUM HOUSE SRL | 626K | 2 | 150K | #202.026 |
| POIANA S.R.L. | 628K | 2 | 95.5K | #201.703 |
| MERCO INVEST SRL | 624K | 2 | 340K | #202.496 |
| TANDEM COMPANY SRL | 629K | 2 | 232K | #201.554 |
| SIAC BUILDING DEVELOPMENT S.R.L. | 623K | 2 | 383K | #202.583 |
| RESIDENCE LUXURY CLASS IMOB S.R.L. | 629K | 2 | 297K | #201.547 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | INGMARCO S.R.L.(you) | GEOMIR INTERNATIONAL SRL | NORDIKA IMPORT EXPORT S.R.L. | DOBROGEA INVEST S.R.L. | TOMIS REAL ESTATE PARTNER S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 537K | 575K | 689K | 692K | 556K |
| Profit | 9.8K | 97.3K | -15.4K | 20.2K | -169K |
| Margin | 1,6% | 16,9% | -2,2% | 2,9% | -30,4% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “INGMARCO S.R.L.”.