INDEPENDENTA SERV SRL
Revenue
19.2K
2024
Profit
-144K
2024
Employees
1
2024
Margin
-411,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
INDEPENDENTA SERV SRL este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 19.2K lei (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #8.962 la cifra de afaceri, #12.991 la profit, #6.390 la număr angajați din 13.660 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- INDEPENDENTA SERV SRL este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 19.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -411.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #8.962 la cifra de afaceri, #12.991 la profit, #6.390 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -84.2× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SIROPROD S.R.L. | 37.3K | 1 | Industria alimentară |
| HELIANTHUS PREMIUM S.R.L. | 37.5K | 1 | Industria alimentară |
| BRUT�RIA SF�NTA VERONICA S.R.L. | 34.9K | 1 | Industria alimentară |
| ROLCAM FOOD S.R.L. | 34.9K | 1 | Industria alimentară |
| PLACINTELE BUNICII HISTRIA S.R.L. | 34.9K | 1 | Industria alimentară |
| AMARIS & RONAN S.R.L. | 34.9K | 1 | Industria alimentară |
| GOLDEN DRINKS LECHINTA S.R.L. | 34.8K | 1 | Industria alimentară |
| OZY FAMILY PRODUCT S.R.L. | 35.1K | 1 | Industria alimentară |
| DCM PRODSERV S.R.L. | 34.8K | 1 | Industria alimentară |
| CAROL'S WAFFLES S.R.L. | 35.1K | 1 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TELEORMAN
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -411.1%
- CA / angajat
- 35K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 66%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 19.2K
- Profit net
- -144K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 19.2K | -144K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la INDEPENDENTA SERV SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- INDEPENDENTA SERV SRL(current)
- Revenue
- 19.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -144K
- Rank RO
- #597.412
- SIROPROD S.R.L.
- Revenue
- 37.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -486 lei
- Rank RO
- #592.514
- HELIANTHUS PREMIUM S.R.L.
- Revenue
- 37.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.7K
- Rank RO
- #592.044
- BRUT�RIA SF�NTA VERONICA S.R.L.
- Revenue
- 34.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -642 lei
- Rank RO
- #597.471
- ROLCAM FOOD S.R.L.
- Revenue
- 34.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.1K
- Rank RO
- #597.485
- PLACINTELE BUNICII HISTRIA S.R.L.
- Revenue
- 34.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -107K
- Rank RO
- #597.559
- AMARIS & RONAN S.R.L.
- Revenue
- 34.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 8.4K
- Rank RO
- #597.579
- GOLDEN DRINKS LECHINTA S.R.L.
- Revenue
- 34.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.2K
- Rank RO
- #597.644
- OZY FAMILY PRODUCT S.R.L.
- Revenue
- 35.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.2K
- Rank RO
- #597.065
- DCM PRODSERV S.R.L.
- Revenue
- 34.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.1K
- Rank RO
- #597.746
- CAROL'S WAFFLES S.R.L.
- Revenue
- 35.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.3K
- Rank RO
- #596.919
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| INDEPENDENTA SERV SRL(current) | 19.2K | 1 | -144K | #597.412 |
| SIROPROD S.R.L. | 37.3K | 1 | -486 lei | #592.514 |
| HELIANTHUS PREMIUM S.R.L. | 37.5K | 1 | -11.7K | #592.044 |
| BRUT�RIA SF�NTA VERONICA S.R.L. | 34.9K | 1 | -642 lei | #597.471 |
| ROLCAM FOOD S.R.L. | 34.9K | 1 | -13.1K | #597.485 |
| PLACINTELE BUNICII HISTRIA S.R.L. | 34.9K | 1 | -107K | #597.559 |
| AMARIS & RONAN S.R.L. | 34.9K | 1 | 8.4K | #597.579 |
| GOLDEN DRINKS LECHINTA S.R.L. | 34.8K | 1 | 9.2K | #597.644 |
| OZY FAMILY PRODUCT S.R.L. | 35.1K | 1 | -13.2K | #597.065 |
| DCM PRODSERV S.R.L. | 34.8K | 1 | 21.1K | #597.746 |
| CAROL'S WAFFLES S.R.L. | 35.1K | 1 | -14.3K | #596.919 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | INDEPENDENTA SERV SRL(you) | SIROPROD S.R.L. | HELIANTHUS PREMIUM S.R.L. | BRUT�RIA SF�NTA VERONICA S.R.L. | ROLCAM FOOD S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 19.2K | 37.3K | 37.5K | 34.9K | 34.9K |
| Profit | -144K | -486 lei | -11.7K | -642 lei | -13.1K |
| Margin | -411,1% | -1,3% | -31,2% | -1,8% | -37,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “INDEPENDENTA SERV SRL”.