Revenue

918K

2024

Profit

256K

2024

Employees

1

2024

Margin

27,9%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

IND CUBETII S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 918K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #12.261 la cifra de afaceri, #8.165 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 27.9%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
IND CUBETII S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 918K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 27.9%.
Poziție în industrie
În industria de Construcții (România), compania este #12.261 la cifra de afaceri, #8.165 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#12.261 din 56.726 companii

Top 21.6%

Vezi clasamentul

După profit

#8.165 din 56.726 companii

Top 14.4%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#19.821 din 56.726 companii

Top 34.9%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
2.3M lei
Marjă medie
9.8%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri918K lei vs medie industrie 2.3M lei

Compania este 0.4× față de media industriei

Marjă profit27.9% vs medie industrie 9.8%

Compania este 2.8× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 4

Compania este 0.3× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
MANIU BUILDING S.R.L.916K1Construcții
KOSZTAX CONSTRUCT S.R.L.914K1Construcții
ROLO MEGA CONCEPT S.R.L.927K1Construcții
ROMARDAN SRL908K1Construcții
URBAN ART SOLUTIONS S.R.L.942K1Construcții
CRISMAR PROJECT SRL893K1Construcții
INVESTMENTS FICSOR S.R.L.945K1Construcții
EDELWEISS CENTRAL INVEST S.R.L.879K1Construcții
JUSTIN`S DESIGN GMBH STUTTGART SUCURSALA ORADEA856K1Construcții
ARMADO CSTR S.R.L.988K1Construcții

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
27.9%
CA / angajat
919K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 18%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    918K
    Profit net
    256K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la IND CUBETII S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricIND CUBETII S.R.L.(you)MANIU BUILDING S.R.L.KOSZTAX CONSTRUCT S.R.L.ROLO MEGA CONCEPT S.R.L.ROMARDAN SRL
Revenue
918K
916K
914K
927K
908K
Profit
256K
820K
691K
657K
-1.4K
Margin
27,9%
89,6%
75,6%
70,9%
-0,1%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “IND CUBETII S.R.L.”.