INCREMENTUM 14 S.R.L.
Revenue
301K
2024
Profit
133K
2024
Employees
1
2024
Margin
44,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
INCREMENTUM 14 S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 301K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.171 la cifra de afaceri, #1.652 la profit, #2.849 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 44.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- INCREMENTUM 14 S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 301K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 44.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.171 la cifra de afaceri, #1.652 la profit, #2.849 la număr angajați din 9.011 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 777K lei
- Marjă medie
- 14.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 3.1× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 81) — 2024
Industry size
7B
RON revenue
Total companies
9.011
Total employees
42.829
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| NOVA ORDEM SRL | 289K | 1 | Activități profesionale |
| EURO PEISAGISTICA S.R.L. | 315K | 1 | Activități profesionale |
| MEGYESI ZOLTAN WINTER DINST S.R.L. | 334K | 1 | Activități profesionale |
| S.P.I. SRL | 301K | 1 | Activități profesionale |
| PROFESSIONAL GARDEN EXPERT S.R.L. | 300K | 1 | Activități profesionale |
| ISEMIR S.R.L. | 300K | 1 | Activități profesionale |
| DEZINSER DDDPAV S.R.L. | 301K | 1 | Activități profesionale |
| GARDEN GREEN NATURAL S.R.L. | 301K | 1 | Activități profesionale |
| GRADINA MEA GRAND PARK RESIDENCE S.R.L. | 300K | 1 | Activități profesionale |
| MARICLEAN NORD S.R.L. | 300K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SATU MARE
Industrie (CAEN 81)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 44.2%
- CA / angajat
- 301K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 33%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 301K
- Profit net
- 133K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 301K | 133K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 81)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la INCREMENTUM 14 S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- INCREMENTUM 14 S.R.L.(current)
- Revenue
- 301K
- Employees
- 1
- Profit
- 133K
- Rank RO
- #296.791
- NOVA ORDEM SRL
- Revenue
- 289K
- Employees
- 1
- Profit
- 174K
- Rank RO
- #315.031
- EURO PEISAGISTICA S.R.L.
- Revenue
- 315K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.1K
- Rank RO
- #289.687
- MEGYESI ZOLTAN WINTER DINST S.R.L.
- Revenue
- 334K
- Employees
- 1
- Profit
- 275K
- Rank RO
- #281.722
- S.P.I. SRL
- Revenue
- 301K
- Employees
- 1
- Profit
- 114K
- Rank RO
- #296.672
- PROFESSIONAL GARDEN EXPERT S.R.L.
- Revenue
- 300K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.4K
- Rank RO
- #296.952
- ISEMIR S.R.L.
- Revenue
- 300K
- Employees
- 1
- Profit
- 175K
- Rank RO
- #297.023
- DEZINSER DDDPAV S.R.L.
- Revenue
- 301K
- Employees
- 1
- Profit
- 235K
- Rank RO
- #296.588
- GARDEN GREEN NATURAL S.R.L.
- Revenue
- 301K
- Employees
- 1
- Profit
- 231K
- Rank RO
- #296.560
- GRADINA MEA GRAND PARK RESIDENCE S.R.L.
- Revenue
- 300K
- Employees
- 1
- Profit
- 208K
- Rank RO
- #297.098
- MARICLEAN NORD S.R.L.
- Revenue
- 300K
- Employees
- 1
- Profit
- 224K
- Rank RO
- #297.273
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| INCREMENTUM 14 S.R.L.(current) | 301K | 1 | 133K | #296.791 |
| NOVA ORDEM SRL | 289K | 1 | 174K | #315.031 |
| EURO PEISAGISTICA S.R.L. | 315K | 1 | -20.1K | #289.687 |
| MEGYESI ZOLTAN WINTER DINST S.R.L. | 334K | 1 | 275K | #281.722 |
| S.P.I. SRL | 301K | 1 | 114K | #296.672 |
| PROFESSIONAL GARDEN EXPERT S.R.L. | 300K | 1 | -13.4K | #296.952 |
| ISEMIR S.R.L. | 300K | 1 | 175K | #297.023 |
| DEZINSER DDDPAV S.R.L. | 301K | 1 | 235K | #296.588 |
| GARDEN GREEN NATURAL S.R.L. | 301K | 1 | 231K | #296.560 |
| GRADINA MEA GRAND PARK RESIDENCE S.R.L. | 300K | 1 | 208K | #297.098 |
| MARICLEAN NORD S.R.L. | 300K | 1 | 224K | #297.273 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | INCREMENTUM 14 S.R.L.(you) | NOVA ORDEM SRL | EURO PEISAGISTICA S.R.L. | MEGYESI ZOLTAN WINTER DINST S.R.L. | S.P.I. SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 301K | 289K | 315K | 334K | 301K |
| Profit | 133K | 174K | -20.1K | 275K | 114K |
| Margin | 44,2% | 60,1% | -6,4% | 82,3% | 38,0% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “INCREMENTUM 14 S.R.L.”.