IMPRISERV COLLECTION SRL
Revenue
195K
2024
Profit
14.4K
2024
Employees
—
2024
Margin
7,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
IMPRISERV COLLECTION SRL este o companie micro din sectorul Fabricare produse textile, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 195K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse textile (România), compania este #899 la cifra de afaceri, #707 la profit, #1.332 la număr angajați din 2.066 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- IMPRISERV COLLECTION SRL este o companie micro din sectorul Fabricare produse textile, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 195K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse textile (România), compania este #899 la cifra de afaceri, #707 la profit, #1.332 la număr angajați din 2.066 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse textile (CAEN 13) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.5M lei
- Marjă medie
- 0.3%
- Angajați medie
- 11
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 29.0× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse textile (CAEN 13) — 2024
Industry size
9.2B
RON revenue
Total companies
2.066
Total employees
22.902
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| JAGHINYAN CREATIVES S.R.L. | 198K | 1 | Fabricare produse textile |
| RAZBY COLLECTION S.R.L. | 187K | 1 | Fabricare produse textile |
| ETICHETTA 2000 ROMANIA S.R.L. | 219K | 1 | Fabricare produse textile |
| East Art CGE SRL | 173K | 1 | Fabricare produse textile |
| TEXTILLE PREMIUM HORECA SRL | 172K | 1 | Fabricare produse textile |
| NEDELCU PROIECT S.R.L. | 196K | 1 | Fabricare produse textile |
| TRADI�II DIN ARDEAL S.R.L. | 194K | 1 | Fabricare produse textile |
| ARCIA DESIGN CONSULTING SRL | 193K | 1 | Fabricare produse textile |
| SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA ARTEX GRUP | 192K | 1 | Fabricare produse textile |
| DIAGONAL SRL | 191K | 1 | Fabricare produse textile |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 13)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 7.4%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 43%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 195K
- Profit net
- 14.4K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 195K | 14.4K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la IMPRISERV COLLECTION SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- IMPRISERV COLLECTION SRL(current)
- Revenue
- 195K
- Employees
- 0
- Profit
- 14.4K
- Rank RO
- #391.317
- JAGHINYAN CREATIVES S.R.L.
- Revenue
- 198K
- Employees
- 1
- Profit
- 133K
- Rank RO
- #388.588
- RAZBY COLLECTION S.R.L.
- Revenue
- 187K
- Employees
- 1
- Profit
- -74.9K
- Rank RO
- #398.507
- ETICHETTA 2000 ROMANIA S.R.L.
- Revenue
- 219K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.1K
- Rank RO
- #371.204
- East Art CGE SRL
- Revenue
- 173K
- Employees
- 1
- Profit
- 22.6K
- Rank RO
- #410.981
- TEXTILLE PREMIUM HORECA SRL
- Revenue
- 172K
- Employees
- 1
- Profit
- -29.2K
- Rank RO
- #412.323
- NEDELCU PROIECT S.R.L.
- Revenue
- 196K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #390.714
- TRADI�II DIN ARDEAL S.R.L.
- Revenue
- 194K
- Employees
- 1
- Profit
- 18.2K
- Rank RO
- #392.510
- ARCIA DESIGN CONSULTING SRL
- Revenue
- 193K
- Employees
- 1
- Profit
- 61.8K
- Rank RO
- #392.828
- SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA ARTEX GRUP
- Revenue
- 192K
- Employees
- 1
- Profit
- 32.1K
- Rank RO
- #394.476
- DIAGONAL SRL
- Revenue
- 191K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.2K
- Rank RO
- #394.882
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| IMPRISERV COLLECTION SRL(current) | 195K | 0 | 14.4K | #391.317 |
| JAGHINYAN CREATIVES S.R.L. | 198K | 1 | 133K | #388.588 |
| RAZBY COLLECTION S.R.L. | 187K | 1 | -74.9K | #398.507 |
| ETICHETTA 2000 ROMANIA S.R.L. | 219K | 1 | 3.1K | #371.204 |
| East Art CGE SRL | 173K | 1 | 22.6K | #410.981 |
| TEXTILLE PREMIUM HORECA SRL | 172K | 1 | -29.2K | #412.323 |
| NEDELCU PROIECT S.R.L. | 196K | 1 | 1.5K | #390.714 |
| TRADI�II DIN ARDEAL S.R.L. | 194K | 1 | 18.2K | #392.510 |
| ARCIA DESIGN CONSULTING SRL | 193K | 1 | 61.8K | #392.828 |
| SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA ARTEX GRUP | 192K | 1 | 32.1K | #394.476 |
| DIAGONAL SRL | 191K | 1 | 3.2K | #394.882 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | IMPRISERV COLLECTION SRL(you) | JAGHINYAN CREATIVES S.R.L. | RAZBY COLLECTION S.R.L. | ETICHETTA 2000 ROMANIA S.R.L. | East Art CGE SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 195K | 198K | 187K | 219K | 173K |
| Profit | 14.4K | 133K | -74.9K | 3.1K | 22.6K |
| Margin | 7,4% | 66,8% | -40,0% | 1,4% | 13,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “IMPRISERV COLLECTION SRL”.