ILIAORL S.R.L.
Revenue
452K
2024
Profit
237K
2024
Employees
2
2024
Margin
52,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ILIAORL S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 452K lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #9.355 la cifra de afaceri, #6.226 la profit, #6.137 la număr angajați din 32.469 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 52.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ILIAORL S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 452K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 52.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Sănătate (România), compania este #9.355 la cifra de afaceri, #6.226 la profit, #6.137 la număr angajați din 32.469 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1000K lei
- Marjă medie
- 15.6%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 3.4× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Sănătate (CAEN 86) — 2024
Industry size
32.5B
RON revenue
Total companies
32.469
Total employees
98.239
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CLEAR ESTETIC S.R.L. | 451K | 2 | Sănătate |
| QUEEN LIFE MEDICAL S.R.L. | 458K | 2 | Sănătate |
| TOTAL NEURO MED S.R.L. | 463K | 2 | Sănătate |
| MEDICATERA AFI S.R.L. | 437K | 2 | Sănătate |
| DR.FETA MERIHAN SRL | 467K | 2 | Sănătate |
| NUTRISANADIAB S.R.L. | 431K | 2 | Sănătate |
| ?TEFU MD SRL | 474K | 2 | Sănătate |
| VINADORISMED SRL | 429K | 2 | Sănătate |
| BIO STELA DENT SRL | 429K | 2 | Sănătate |
| CABIMED QUARTZ SRL | 424K | 2 | Sănătate |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 86)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 52.5%
- CA / angajat
- 226K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 27%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 452K
- Profit net
- 237K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 452K | 237K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ILIAORL S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ILIAORL S.R.L.(current)
- Revenue
- 452K
- Employees
- 2
- Profit
- 237K
- Rank RO
- #241.937
- CLEAR ESTETIC S.R.L.
- Revenue
- 451K
- Employees
- 2
- Profit
- -7.9K
- Rank RO
- #242.232
- QUEEN LIFE MEDICAL S.R.L.
- Revenue
- 458K
- Employees
- 2
- Profit
- 275K
- Rank RO
- #240.108
- TOTAL NEURO MED S.R.L.
- Revenue
- 463K
- Employees
- 2
- Profit
- 263K
- Rank RO
- #238.558
- MEDICATERA AFI S.R.L.
- Revenue
- 437K
- Employees
- 2
- Profit
- 96.4K
- Rank RO
- #246.166
- DR.FETA MERIHAN SRL
- Revenue
- 467K
- Employees
- 2
- Profit
- 198K
- Rank RO
- #237.449
- NUTRISANADIAB S.R.L.
- Revenue
- 431K
- Employees
- 2
- Profit
- 204K
- Rank RO
- #248.040
- ?TEFU MD SRL
- Revenue
- 474K
- Employees
- 2
- Profit
- 323K
- Rank RO
- #235.640
- VINADORISMED SRL
- Revenue
- 429K
- Employees
- 2
- Profit
- 310K
- Rank RO
- #248.658
- BIO STELA DENT SRL
- Revenue
- 429K
- Employees
- 2
- Profit
- 151K
- Rank RO
- #248.724
- CABIMED QUARTZ SRL
- Revenue
- 424K
- Employees
- 2
- Profit
- 69.5K
- Rank RO
- #250.286
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ILIAORL S.R.L.(current) | 452K | 2 | 237K | #241.937 |
| CLEAR ESTETIC S.R.L. | 451K | 2 | -7.9K | #242.232 |
| QUEEN LIFE MEDICAL S.R.L. | 458K | 2 | 275K | #240.108 |
| TOTAL NEURO MED S.R.L. | 463K | 2 | 263K | #238.558 |
| MEDICATERA AFI S.R.L. | 437K | 2 | 96.4K | #246.166 |
| DR.FETA MERIHAN SRL | 467K | 2 | 198K | #237.449 |
| NUTRISANADIAB S.R.L. | 431K | 2 | 204K | #248.040 |
| ?TEFU MD SRL | 474K | 2 | 323K | #235.640 |
| VINADORISMED SRL | 429K | 2 | 310K | #248.658 |
| BIO STELA DENT SRL | 429K | 2 | 151K | #248.724 |
| CABIMED QUARTZ SRL | 424K | 2 | 69.5K | #250.286 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ILIAORL S.R.L.(you) | CLEAR ESTETIC S.R.L. | QUEEN LIFE MEDICAL S.R.L. | TOTAL NEURO MED S.R.L. | MEDICATERA AFI S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 452K | 451K | 458K | 463K | 437K |
| Profit | 237K | -7.9K | 275K | 263K | 96.4K |
| Margin | 52,5% | -1,7% | 60,0% | 56,8% | 22,0% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ILIAORL S.R.L.”.