IL NONNO S.R.L.
Revenue
326K
2024
Profit
27K
2024
Employees
4
2024
Margin
5,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
IL NONNO S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în IALOMITA, având o cifră de afaceri de 326K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #8.740 la cifra de afaceri, #7.838 la profit, #6.085 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- IL NONNO S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în IALOMITA, având o cifră de afaceri de 326K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #8.740 la cifra de afaceri, #7.838 la profit, #6.085 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CLUB SPEED SRL | 562K | 4 | Alimentație și servicii |
| CASA SPANIOL� S.R.L. | 465K | 4 | Alimentație și servicii |
| ZITA & CSABA SRL | 520K | 4 | Alimentație și servicii |
| BEST FOOD LUCA S.R.L. | 519K | 4 | Alimentație și servicii |
| NICOLCIP S.R.L. | 518K | 4 | Alimentație și servicii |
| GUST SI PROSPETIME S.R.L. | 521K | 4 | Alimentație și servicii |
| DONNER & PIZZA LUCA S.R.L. | 518K | 4 | Alimentație și servicii |
| CREMENEA III S.R.L. | 522K | 4 | Alimentație și servicii |
| GOLDEN HOUSE S.R.L. | 517K | 4 | Alimentație și servicii |
| LOKCENTER S.R.L. | 523K | 4 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ IALOMITA
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 5.2%
- CA / angajat
- 130K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 25%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 326K
- Profit net
- 27K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 326K | 27K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la IL NONNO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- IL NONNO S.R.L.(current)
- Revenue
- 326K
- Employees
- 4
- Profit
- 27K
- Rank RO
- #224.099
- CLUB SPEED SRL
- Revenue
- 562K
- Employees
- 4
- Profit
- 38.3K
- Rank RO
- #214.849
- CASA SPANIOL� S.R.L.
- Revenue
- 465K
- Employees
- 4
- Profit
- -31.4K
- Rank RO
- #238.069
- ZITA & CSABA SRL
- Revenue
- 520K
- Employees
- 4
- Profit
- 71.5K
- Rank RO
- #224.057
- BEST FOOD LUCA S.R.L.
- Revenue
- 519K
- Employees
- 4
- Profit
- 3K
- Rank RO
- #224.352
- NICOLCIP S.R.L.
- Revenue
- 518K
- Employees
- 4
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #224.385
- GUST SI PROSPETIME S.R.L.
- Revenue
- 521K
- Employees
- 4
- Profit
- 53.3K
- Rank RO
- #223.724
- DONNER & PIZZA LUCA S.R.L.
- Revenue
- 518K
- Employees
- 4
- Profit
- -114K
- Rank RO
- #224.543
- CREMENEA III S.R.L.
- Revenue
- 522K
- Employees
- 4
- Profit
- -119K
- Rank RO
- #223.611
- GOLDEN HOUSE S.R.L.
- Revenue
- 517K
- Employees
- 4
- Profit
- 8.1K
- Rank RO
- #224.770
- LOKCENTER S.R.L.
- Revenue
- 523K
- Employees
- 4
- Profit
- 3.6K
- Rank RO
- #223.394
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| IL NONNO S.R.L.(current) | 326K | 4 | 27K | #224.099 |
| CLUB SPEED SRL | 562K | 4 | 38.3K | #214.849 |
| CASA SPANIOL� S.R.L. | 465K | 4 | -31.4K | #238.069 |
| ZITA & CSABA SRL | 520K | 4 | 71.5K | #224.057 |
| BEST FOOD LUCA S.R.L. | 519K | 4 | 3K | #224.352 |
| NICOLCIP S.R.L. | 518K | 4 | 1.3K | #224.385 |
| GUST SI PROSPETIME S.R.L. | 521K | 4 | 53.3K | #223.724 |
| DONNER & PIZZA LUCA S.R.L. | 518K | 4 | -114K | #224.543 |
| CREMENEA III S.R.L. | 522K | 4 | -119K | #223.611 |
| GOLDEN HOUSE S.R.L. | 517K | 4 | 8.1K | #224.770 |
| LOKCENTER S.R.L. | 523K | 4 | 3.6K | #223.394 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | IL NONNO S.R.L.(you) | CLUB SPEED SRL | CASA SPANIOL� S.R.L. | ZITA & CSABA SRL | BEST FOOD LUCA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 326K | 562K | 465K | 520K | 519K |
| Profit | 27K | 38.3K | -31.4K | 71.5K | 3K |
| Margin | 5,2% | 6,8% | -6,8% | 13,8% | 0,6% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “IL NONNO S.R.L.”.