IDEALCONS S&T S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
1.4K
2024
Employees
10
2024
Margin
0,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
IDEALCONS S&T S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în SUCEAVA (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #7.745 la cifra de afaceri, #26.194 la profit, #3.730 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- IDEALCONS S&T S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în SUCEAVA (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #7.745 la cifra de afaceri, #26.194 la profit, #3.730 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 2.7× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| EDIL CO�MAN S.R.L. | 1.8M | 10 | Construcții |
| ADIMI CONSTRUCT S.R.L. | 1.7M | 10 | Construcții |
| URSU CONSTRUC�II S.R.L. | 1.6M | 10 | Construcții |
| PETREPROJECT S.R.L. | 1.9M | 10 | Construcții |
| DUMAP SERVICES INTERNATIONAL S.R.L. | 1.9M | 10 | Construcții |
| AKKO GREEN S.R.L. | 1.6M | 10 | Construcții |
| SOFEXPERT PROJECT SRL | 1.9M | 10 | Construcții |
| EUROCONS STEEL TRADE S.R.L. | 1.9M | 10 | Construcții |
| POPSTART EUROSISTEM SRL | 1.9M | 10 | Construcții |
| SAN A.A.S. CONSTRUCT S.R.L. | 1.8M | 10 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SUCEAVA
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.1%
- CA / angajat
- 186K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 11%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 1.4K
- Angajați
- 10
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 1.4K | 10 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la IDEALCONS S&T S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- IDEALCONS S&T S.R.L.(current)
- Revenue
- 0 lei
- Employees
- 10
- Profit
- 1.4K
- Rank RO
- #100.610
- EDIL CO�MAN S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 10
- Profit
- 482K
- Rank RO
- #102.293
- ADIMI CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 10
- Profit
- 807K
- Rank RO
- #106.594
- URSU CONSTRUC�II S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 10
- Profit
- 488K
- Rank RO
- #110.616
- PETREPROJECT S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 10
- Profit
- 413K
- Rank RO
- #100.877
- DUMAP SERVICES INTERNATIONAL S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 10
- Profit
- 644K
- Rank RO
- #100.333
- AKKO GREEN S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 10
- Profit
- 70.2K
- Rank RO
- #111.295
- SOFEXPERT PROJECT SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 10
- Profit
- 141K
- Rank RO
- #101.029
- EUROCONS STEEL TRADE S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 10
- Profit
- 38.8K
- Rank RO
- #100.068
- POPSTART EUROSISTEM SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 10
- Profit
- 198K
- Rank RO
- #99.877
- SAN A.A.S. CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 10
- Profit
- 680K
- Rank RO
- #101.536
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| IDEALCONS S&T S.R.L.(current) | 0 lei | 10 | 1.4K | #100.610 |
| EDIL CO�MAN S.R.L. | 1.8M | 10 | 482K | #102.293 |
| ADIMI CONSTRUCT S.R.L. | 1.7M | 10 | 807K | #106.594 |
| URSU CONSTRUC�II S.R.L. | 1.6M | 10 | 488K | #110.616 |
| PETREPROJECT S.R.L. | 1.9M | 10 | 413K | #100.877 |
| DUMAP SERVICES INTERNATIONAL S.R.L. | 1.9M | 10 | 644K | #100.333 |
| AKKO GREEN S.R.L. | 1.6M | 10 | 70.2K | #111.295 |
| SOFEXPERT PROJECT SRL | 1.9M | 10 | 141K | #101.029 |
| EUROCONS STEEL TRADE S.R.L. | 1.9M | 10 | 38.8K | #100.068 |
| POPSTART EUROSISTEM SRL | 1.9M | 10 | 198K | #99.877 |
| SAN A.A.S. CONSTRUCT S.R.L. | 1.8M | 10 | 680K | #101.536 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | IDEALCONS S&T S.R.L.(you) | EDIL CO�MAN S.R.L. | ADIMI CONSTRUCT S.R.L. | URSU CONSTRUC�II S.R.L. | PETREPROJECT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 1.8M | 1.7M | 1.6M | 1.9M |
| Profit | 1.4K | 482K | 807K | 488K | 413K |
| Margin | 0,1% | 26,5% | 47,0% | 30,0% | 22,2% |
| Employees | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “IDEALCONS S&T S.R.L.”.