IAMAMORI SRL

CUI 14220197·Alimentație și servicii·Bistrita-nasaud·Founded 2024

Revenue

3.5M

2024

Profit

831K

2024

Employees

16

2024

Margin

17,9%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

IAMAMORI SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 3.5M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #1.341 la cifra de afaceri, #798 la profit, #1.569 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 17.9%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
IAMAMORI SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 3.5M lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 17.9%.
Poziție în industrie
În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #1.341 la cifra de afaceri, #798 la profit, #1.569 la număr angajați din 30.688 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#1.341 din 30.688 companii

Top 4.4%

Vezi clasamentul

După profit

#798 din 30.688 companii

Top 2.6%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#1.569 din 30.688 companii

Top 5.1%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
6.6%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri3.5M lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 3.1× față de media industriei

Marjă profit17.9% vs medie industrie 6.6%

Compania este 2.7× față de media industriei

Angajați16 vs medie industrie 4

Compania este 3.7× față de media industriei

Industry intelligence

Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024

Industry size

34.2B

RON revenue

Total companies

30.688

Total employees

131.741

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
MINI MISHI S.R.L.4.6M16Alimentație și servicii
AVANT AND PARTNERS S.R.L.4.7M16Alimentație și servicii
ABUR SI JAR S.R.L.4.7M16Alimentație și servicii
ALLEGRIA EUROPE S.R.L.5.1M15Alimentație și servicii
COSALI RUSTIC GRILL SRL4.5M16Alimentație și servicii
LARI'S LEGEND FOOD S.R.L.4.5M16Alimentație și servicii
TASTY TIMES S.R.L.4.8M16Alimentație și servicii
CATTLEYA ROXANA SRL4.4M16Alimentație și servicii
ONIROXY SRL4.9M16Alimentație și servicii
LA SAFI LEBANESE FOOD SRL4.9M16Alimentație și servicii

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
17.9%
CA / angajat
290K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 5%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    3.5M
    Profit net
    831K
    Angajați
    16

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la IAMAMORI SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricIAMAMORI SRL(you)MINI MISHI S.R.L.AVANT AND PARTNERS S.R.L.ABUR SI JAR S.R.L.ALLEGRIA EUROPE S.R.L.
Revenue
3.5M
4.6M
4.7M
4.7M
5.1M
Profit
831K
431K
212K
46.8K
974K
Margin
17,9%
9,3%
4,5%
1,0%
19,1%
Employees
16
16
16
16
15
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “IAMAMORI SRL”.