HORECA DR�G�?ANI S.R.L.
Revenue
1.3M
2024
Profit
116K
2024
Employees
8
2024
Margin
9,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
HORECA DR�G�?ANI S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 1.3M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #5.058 la cifra de afaceri, #4.112 la profit, #3.481 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- HORECA DR�G�?ANI S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 1.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #5.058 la cifra de afaceri, #4.112 la profit, #3.481 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 1.1× față de media industriei
Compania este 1.4× față de media industriei
Compania este 1.9× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| FLORIASOL S.R.L. | 1.3M | 9 | Alimentație și servicii |
| LAMORARU S.R.L. | 1.3M | 7 | Alimentație și servicii |
| OUR COFFEE HOUSE S.R.L. | 1.3M | 8 | Alimentație și servicii |
| BACHIRIS F & V SRL | 1.3M | 8 | Alimentație și servicii |
| TEMPLE FOOD COMPANY SRL | 1.3M | 8 | Alimentație și servicii |
| PADI PRO SIB S.R.L. | 1.3M | 8 | Alimentație și servicii |
| HAPPY GREEN SRL | 1.2M | 8 | Alimentație și servicii |
| EN-COM-IMPEX SRL | 1.2M | 8 | Alimentație și servicii |
| MOLDAVIAN BURGER S.R.L. | 1.3M | 8 | Alimentație și servicii |
| NERSINGEN AUTO SRL | 1.2M | 8 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VALCEA
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 9.2%
- CA / angajat
- 158K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 15%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.3M
- Profit net
- 116K
- Angajați
- 8
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.3M | 116K | 8 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la HORECA DR�G�?ANI S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- HORECA DR�G�?ANI S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 8
- Profit
- 116K
- Rank RO
- #130.751
- FLORIASOL S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 9
- Profit
- 5.4K
- Rank RO
- #129.852
- LAMORARU S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 7
- Profit
- 151K
- Rank RO
- #130.544
- OUR COFFEE HOUSE S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 8
- Profit
- 67.5K
- Rank RO
- #130.867
- BACHIRIS F & V SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 8
- Profit
- -156K
- Rank RO
- #131.231
- TEMPLE FOOD COMPANY SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 8
- Profit
- -59.3K
- Rank RO
- #131.260
- PADI PRO SIB S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 8
- Profit
- -44.7K
- Rank RO
- #129.907
- HAPPY GREEN SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 8
- Profit
- -271K
- Rank RO
- #131.806
- EN-COM-IMPEX SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 8
- Profit
- -479K
- Rank RO
- #131.945
- MOLDAVIAN BURGER S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 8
- Profit
- 1.2K
- Rank RO
- #129.508
- NERSINGEN AUTO SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 8
- Profit
- 4.7K
- Rank RO
- #132.030
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| HORECA DR�G�?ANI S.R.L.(current) | 1.3M | 8 | 116K | #130.751 |
| FLORIASOL S.R.L. | 1.3M | 9 | 5.4K | #129.852 |
| LAMORARU S.R.L. | 1.3M | 7 | 151K | #130.544 |
| OUR COFFEE HOUSE S.R.L. | 1.3M | 8 | 67.5K | #130.867 |
| BACHIRIS F & V SRL | 1.3M | 8 | -156K | #131.231 |
| TEMPLE FOOD COMPANY SRL | 1.3M | 8 | -59.3K | #131.260 |
| PADI PRO SIB S.R.L. | 1.3M | 8 | -44.7K | #129.907 |
| HAPPY GREEN SRL | 1.2M | 8 | -271K | #131.806 |
| EN-COM-IMPEX SRL | 1.2M | 8 | -479K | #131.945 |
| MOLDAVIAN BURGER S.R.L. | 1.3M | 8 | 1.2K | #129.508 |
| NERSINGEN AUTO SRL | 1.2M | 8 | 4.7K | #132.030 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | HORECA DR�G�?ANI S.R.L.(you) | FLORIASOL S.R.L. | LAMORARU S.R.L. | OUR COFFEE HOUSE S.R.L. | BACHIRIS F & V SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.3M | 1.3M | 1.3M | 1.3M | 1.3M |
| Profit | 116K | 5.4K | 151K | 67.5K | -156K |
| Margin | 9,2% | 0,4% | 11,9% | 5,3% | -12,4% |
| Employees | 8 | 9 | 7 | 8 | 8 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “HORECA DR�G�?ANI S.R.L.”.