HODUT ROM S.R.L.
Revenue
331K
2024
Profit
-275K
2024
Employees
1
2024
Margin
-64,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
HODUT ROM S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 331K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #2.962 la cifra de afaceri, #11.683 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- HODUT ROM S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 331K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -64.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #2.962 la cifra de afaceri, #11.683 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este -7.7× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| B.L.G. MAGIC RELAX S.R.L. | 424K | 1 | Cazare |
| CONACUL V�N�TORULUI RESORT SRL | 425K | 1 | Cazare |
| PLAI GRUP FUNDATA S.R.L. | 425K | 1 | Cazare |
| TINY HOUSE RENTING S.R.L. | 424K | 1 | Cazare |
| MARGI EVENTS S.R.L. | 425K | 1 | Cazare |
| ALANDROT S.R.L. | 423K | 1 | Cazare |
| ECOTURISM DELTA SRL | 423K | 1 | Cazare |
| MAT VACATION SRL | 426K | 1 | Cazare |
| INTERIO S.R.L. | 426K | 1 | Cazare |
| BELVEDERE BIERTAN S.R.L. | 422K | 1 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SATU MARE
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -64.7%
- CA / angajat
- 424K
- Scor risc (0–100)
- 82
- Percentil piață (CA)
- Top 28%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 331K
- Profit net
- -275K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 331K | -275K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la HODUT ROM S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- HODUT ROM S.R.L.(current)
- Revenue
- 331K
- Employees
- 1
- Profit
- -275K
- Rank RO
- #250.344
- B.L.G. MAGIC RELAX S.R.L.
- Revenue
- 424K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.7K
- Rank RO
- #250.365
- CONACUL V�N�TORULUI RESORT SRL
- Revenue
- 425K
- Employees
- 1
- Profit
- -339 lei
- Rank RO
- #250.214
- PLAI GRUP FUNDATA S.R.L.
- Revenue
- 425K
- Employees
- 1
- Profit
- 224K
- Rank RO
- #250.198
- TINY HOUSE RENTING S.R.L.
- Revenue
- 424K
- Employees
- 1
- Profit
- 195K
- Rank RO
- #250.500
- MARGI EVENTS S.R.L.
- Revenue
- 425K
- Employees
- 1
- Profit
- -156K
- Rank RO
- #250.124
- ALANDROT S.R.L.
- Revenue
- 423K
- Employees
- 1
- Profit
- 178K
- Rank RO
- #250.695
- ECOTURISM DELTA SRL
- Revenue
- 423K
- Employees
- 1
- Profit
- 194K
- Rank RO
- #250.736
- MAT VACATION SRL
- Revenue
- 426K
- Employees
- 1
- Profit
- 136K
- Rank RO
- #249.894
- INTERIO S.R.L.
- Revenue
- 426K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.1K
- Rank RO
- #249.856
- BELVEDERE BIERTAN S.R.L.
- Revenue
- 422K
- Employees
- 1
- Profit
- 167K
- Rank RO
- #250.973
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| HODUT ROM S.R.L.(current) | 331K | 1 | -275K | #250.344 |
| B.L.G. MAGIC RELAX S.R.L. | 424K | 1 | 1.7K | #250.365 |
| CONACUL V�N�TORULUI RESORT SRL | 425K | 1 | -339 lei | #250.214 |
| PLAI GRUP FUNDATA S.R.L. | 425K | 1 | 224K | #250.198 |
| TINY HOUSE RENTING S.R.L. | 424K | 1 | 195K | #250.500 |
| MARGI EVENTS S.R.L. | 425K | 1 | -156K | #250.124 |
| ALANDROT S.R.L. | 423K | 1 | 178K | #250.695 |
| ECOTURISM DELTA SRL | 423K | 1 | 194K | #250.736 |
| MAT VACATION SRL | 426K | 1 | 136K | #249.894 |
| INTERIO S.R.L. | 426K | 1 | 7.1K | #249.856 |
| BELVEDERE BIERTAN S.R.L. | 422K | 1 | 167K | #250.973 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | HODUT ROM S.R.L.(you) | B.L.G. MAGIC RELAX S.R.L. | CONACUL V�N�TORULUI RESORT SRL | PLAI GRUP FUNDATA S.R.L. | TINY HOUSE RENTING S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 331K | 424K | 425K | 425K | 424K |
| Profit | -275K | 1.7K | -339 lei | 224K | 195K |
| Margin | -64,7% | 0,4% | -0,1% | 52,7% | 46,1% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “HODUT ROM S.R.L.”.