HIGHMANAUA SUNET SRL
Revenue
104K
2024
Profit
10.1K
2024
Employees
—
2024
Margin
9,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
HIGHMANAUA SUNET SRL este o companie micro din sectorul Producție filme, video, TV, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 104K lei (date 2024). În industria de Producție filme, video, TV (România), compania este #2.382 la cifra de afaceri, #2.463 la profit, #2.909 la număr angajați din 4.903 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- HIGHMANAUA SUNET SRL este o companie micro din sectorul Producție filme, video, TV, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 104K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Producție filme, video, TV (România), compania este #2.382 la cifra de afaceri, #2.463 la profit, #2.909 la număr angajați din 4.903 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Producție filme, video, TV (CAEN 59) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 895K lei
- Marjă medie
- 18.1%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Producție filme, video, TV (CAEN 59) — 2024
Industry size
4.4B
RON revenue
Total companies
4.903
Total employees
5.690
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| 10KYU STUDIOS S.R.L. | 104K | 1 | Producție filme, video, TV |
| PACIFIC MULTIMEDIA S.R.L. | 104K | 1 | Producție filme, video, TV |
| VERSUS MEDIA ADVERTISING S.R.L. | 104K | 1 | Producție filme, video, TV |
| ATELIERUL DE SUBTITRARI S.R.L. | 105K | 1 | Producție filme, video, TV |
| POST MURMUR SRL | 104K | 1 | Producție filme, video, TV |
| 10TONE PRODUCTIONS S.R.L. | 104K | 1 | Producție filme, video, TV |
| ASTERI MINAS SRL-D | 103K | 1 | Producție filme, video, TV |
| GEMINI FILM PRODUCTION S.R.L. | 105K | 1 | Producție filme, video, TV |
| MOON PRODUCTION S.R.L. | 103K | 1 | Producție filme, video, TV |
| PACO STUDIO PRODUCTION S.R.L. | 106K | 1 | Producție filme, video, TV |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 59)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 9.7%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 54%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 104K
- Profit net
- 10.1K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 104K | 10.1K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la HIGHMANAUA SUNET SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- HIGHMANAUA SUNET SRL(current)
- Revenue
- 104K
- Employees
- 0
- Profit
- 10.1K
- Rank RO
- #484.698
- 10KYU STUDIOS S.R.L.
- Revenue
- 104K
- Employees
- 1
- Profit
- 382 lei
- Rank RO
- #484.724
- PACIFIC MULTIMEDIA S.R.L.
- Revenue
- 104K
- Employees
- 1
- Profit
- 42.9K
- Rank RO
- #484.796
- VERSUS MEDIA ADVERTISING S.R.L.
- Revenue
- 104K
- Employees
- 1
- Profit
- 85.1K
- Rank RO
- #484.816
- ATELIERUL DE SUBTITRARI S.R.L.
- Revenue
- 105K
- Employees
- 1
- Profit
- 54.5K
- Rank RO
- #483.767
- POST MURMUR SRL
- Revenue
- 104K
- Employees
- 1
- Profit
- 40.7K
- Rank RO
- #485.557
- 10TONE PRODUCTIONS S.R.L.
- Revenue
- 104K
- Employees
- 1
- Profit
- 83.8K
- Rank RO
- #485.712
- ASTERI MINAS SRL-D
- Revenue
- 103K
- Employees
- 1
- Profit
- 59.9K
- Rank RO
- #486.046
- GEMINI FILM PRODUCTION S.R.L.
- Revenue
- 105K
- Employees
- 1
- Profit
- 77.8K
- Rank RO
- #483.255
- MOON PRODUCTION S.R.L.
- Revenue
- 103K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.4K
- Rank RO
- #486.182
- PACO STUDIO PRODUCTION S.R.L.
- Revenue
- 106K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.4K
- Rank RO
- #482.461
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| HIGHMANAUA SUNET SRL(current) | 104K | 0 | 10.1K | #484.698 |
| 10KYU STUDIOS S.R.L. | 104K | 1 | 382 lei | #484.724 |
| PACIFIC MULTIMEDIA S.R.L. | 104K | 1 | 42.9K | #484.796 |
| VERSUS MEDIA ADVERTISING S.R.L. | 104K | 1 | 85.1K | #484.816 |
| ATELIERUL DE SUBTITRARI S.R.L. | 105K | 1 | 54.5K | #483.767 |
| POST MURMUR SRL | 104K | 1 | 40.7K | #485.557 |
| 10TONE PRODUCTIONS S.R.L. | 104K | 1 | 83.8K | #485.712 |
| ASTERI MINAS SRL-D | 103K | 1 | 59.9K | #486.046 |
| GEMINI FILM PRODUCTION S.R.L. | 105K | 1 | 77.8K | #483.255 |
| MOON PRODUCTION S.R.L. | 103K | 1 | -20.4K | #486.182 |
| PACO STUDIO PRODUCTION S.R.L. | 106K | 1 | 14.4K | #482.461 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | HIGHMANAUA SUNET SRL(you) | 10KYU STUDIOS S.R.L. | PACIFIC MULTIMEDIA S.R.L. | VERSUS MEDIA ADVERTISING S.R.L. | ATELIERUL DE SUBTITRARI S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 104K | 104K | 104K | 104K | 105K |
| Profit | 10.1K | 382 lei | 42.9K | 85.1K | 54.5K |
| Margin | 9,7% | 0,4% | 41,2% | 81,6% | 51,9% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “HIGHMANAUA SUNET SRL”.