HIDROUP CONSTRUCT S.R.L.
Revenue
19.5K
2024
Profit
3.2K
2024
Employees
—
2024
Margin
16,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
HIDROUP CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 19.5K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #29.417 la cifra de afaceri, #20.657 la profit, #28.930 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 16.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- HIDROUP CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 19.5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 16.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #29.417 la cifra de afaceri, #20.657 la profit, #28.930 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 1.5× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ANAIS PLAST SRL | 19.5K | 1 | Construcții |
| BELCO SECURITY SOLUTIONS S.R.L. | 19.6K | 1 | Construcții |
| ART INSTAL PREST SRL | 19.3K | 1 | Construcții |
| SPRINTER COM S.R.L. | 19.8K | 1 | Construcții |
| INGENIOS 4U INSTAL S.R.L. | 19.1K | 1 | Construcții |
| CUMPAR OK S.R.L. | 19.9K | 1 | Construcții |
| HELL FIRE&ALARM SRL | 19.1K | 1 | Construcții |
| SULANOR S.R.L. | 19.9K | 1 | Construcții |
| TRANSILPLAN S.R.L. | 20K | 1 | Construcții |
| PELE PROD SRL | 19K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 16.6%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 70%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 19.5K
- Profit net
- 3.2K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 19.5K | 3.2K | — |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la HIDROUP CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- HIDROUP CONSTRUCT S.R.L.(current)
- Revenue
- 19.5K
- Employees
- 0
- Profit
- 3.2K
- Rank RO
- #634.069
- ANAIS PLAST SRL
- Revenue
- 19.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 10K
- Rank RO
- #634.116
- BELCO SECURITY SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 19.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.1K
- Rank RO
- #633.854
- ART INSTAL PREST SRL
- Revenue
- 19.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.1K
- Rank RO
- #634.624
- SPRINTER COM S.R.L.
- Revenue
- 19.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.1K
- Rank RO
- #633.346
- INGENIOS 4U INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 19.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.3K
- Rank RO
- #634.953
- CUMPAR OK S.R.L.
- Revenue
- 19.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -30.1K
- Rank RO
- #633.083
- HELL FIRE&ALARM SRL
- Revenue
- 19.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.1K
- Rank RO
- #635.043
- SULANOR S.R.L.
- Revenue
- 19.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.8K
- Rank RO
- #632.975
- TRANSILPLAN S.R.L.
- Revenue
- 20K
- Employees
- 1
- Profit
- -28.2K
- Rank RO
- #632.425
- PELE PROD SRL
- Revenue
- 19K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.6K
- Rank RO
- #635.442
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| HIDROUP CONSTRUCT S.R.L.(current) | 19.5K | 0 | 3.2K | #634.069 |
| ANAIS PLAST SRL | 19.5K | 1 | 10K | #634.116 |
| BELCO SECURITY SOLUTIONS S.R.L. | 19.6K | 1 | 5.1K | #633.854 |
| ART INSTAL PREST SRL | 19.3K | 1 | 15.1K | #634.624 |
| SPRINTER COM S.R.L. | 19.8K | 1 | -5.1K | #633.346 |
| INGENIOS 4U INSTAL S.R.L. | 19.1K | 1 | 10.3K | #634.953 |
| CUMPAR OK S.R.L. | 19.9K | 1 | -30.1K | #633.083 |
| HELL FIRE&ALARM SRL | 19.1K | 1 | 9.1K | #635.043 |
| SULANOR S.R.L. | 19.9K | 1 | 15.8K | #632.975 |
| TRANSILPLAN S.R.L. | 20K | 1 | -28.2K | #632.425 |
| PELE PROD SRL | 19K | 1 | 3.6K | #635.442 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | HIDROUP CONSTRUCT S.R.L.(you) | ANAIS PLAST SRL | BELCO SECURITY SOLUTIONS S.R.L. | ART INSTAL PREST SRL | SPRINTER COM S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 19.5K | 19.5K | 19.6K | 19.3K | 19.8K |
| Profit | 3.2K | 10K | 5.1K | 15.1K | -5.1K |
| Margin | 16,6% | 51,3% | 25,9% | 78,3% | -25,6% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “HIDROUP CONSTRUCT S.R.L.”.