HERMES LASER S.R.L.
Revenue
150K
2024
Profit
6.7K
2024
Employees
1
2024
Margin
3,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
HERMES LASER S.R.L. este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 150K lei (date 2024). În industria de Alte servicii personale (România), compania este #5.639 la cifra de afaceri, #6.362 la profit, #5.650 la număr angajați din 23.036 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- HERMES LASER S.R.L. este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 150K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alte servicii personale (România), compania este #5.639 la cifra de afaceri, #6.362 la profit, #5.650 la număr angajați din 23.036 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alte servicii personale (CAEN 96) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 179K lei
- Marjă medie
- 3.9%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.8× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Alte servicii personale (CAEN 96) — 2024
Industry size
4.1B
RON revenue
Total companies
23.036
Total employees
34.237
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALEXANDRA ARTISTIC S.R.L. | 173K | 1 | Alte servicii personale |
| GLAMNAILS DENISA TULEA S.R.L. | 171K | 1 | Alte servicii personale |
| ASA HAIR WORLD S.R.L. | 170K | 1 | Alte servicii personale |
| NUBIA HAIR CONCEPT S.R.L. | 170K | 1 | Alte servicii personale |
| P�SLARU ALEXANDRA BEAUTY S.R.L. | 182K | 1 | Alte servicii personale |
| BACKSTAGE ART STUDIO S.R.L. | 183K | 1 | Alte servicii personale |
| RAMO CLINIQUE S.R.L. | 184K | 1 | Alte servicii personale |
| NOR PROFESSIONAL S.R.L. | 165K | 1 | Alte servicii personale |
| THA TIME S.R.L. | 184K | 1 | Alte servicii personale |
| AS WOORLD OF EXTENSIONS S.R.L. | 163K | 1 | Alte servicii personale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 96)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 3.8%
- CA / angajat
- 174K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 46%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 150K
- Profit net
- 6.7K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 150K | 6.7K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la HERMES LASER S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- HERMES LASER S.R.L.(current)
- Revenue
- 150K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.7K
- Rank RO
- #410.022
- ALEXANDRA ARTISTIC S.R.L.
- Revenue
- 173K
- Employees
- 1
- Profit
- 72.9K
- Rank RO
- #411.255
- GLAMNAILS DENISA TULEA S.R.L.
- Revenue
- 171K
- Employees
- 1
- Profit
- 20.8K
- Rank RO
- #412.600
- ASA HAIR WORLD S.R.L.
- Revenue
- 170K
- Employees
- 1
- Profit
- -85.9K
- Rank RO
- #413.801
- NUBIA HAIR CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 170K
- Employees
- 1
- Profit
- 37K
- Rank RO
- #413.908
- P�SLARU ALEXANDRA BEAUTY S.R.L.
- Revenue
- 182K
- Employees
- 1
- Profit
- 25K
- Rank RO
- #403.058
- BACKSTAGE ART STUDIO S.R.L.
- Revenue
- 183K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.4K
- Rank RO
- #402.014
- RAMO CLINIQUE S.R.L.
- Revenue
- 184K
- Employees
- 1
- Profit
- 55.9K
- Rank RO
- #401.395
- NOR PROFESSIONAL S.R.L.
- Revenue
- 165K
- Employees
- 1
- Profit
- 3K
- Rank RO
- #418.518
- THA TIME S.R.L.
- Revenue
- 184K
- Employees
- 1
- Profit
- 30.7K
- Rank RO
- #400.787
- AS WOORLD OF EXTENSIONS S.R.L.
- Revenue
- 163K
- Employees
- 1
- Profit
- 96.4K
- Rank RO
- #420.619
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| HERMES LASER S.R.L.(current) | 150K | 1 | 6.7K | #410.022 |
| ALEXANDRA ARTISTIC S.R.L. | 173K | 1 | 72.9K | #411.255 |
| GLAMNAILS DENISA TULEA S.R.L. | 171K | 1 | 20.8K | #412.600 |
| ASA HAIR WORLD S.R.L. | 170K | 1 | -85.9K | #413.801 |
| NUBIA HAIR CONCEPT S.R.L. | 170K | 1 | 37K | #413.908 |
| P�SLARU ALEXANDRA BEAUTY S.R.L. | 182K | 1 | 25K | #403.058 |
| BACKSTAGE ART STUDIO S.R.L. | 183K | 1 | 13.4K | #402.014 |
| RAMO CLINIQUE S.R.L. | 184K | 1 | 55.9K | #401.395 |
| NOR PROFESSIONAL S.R.L. | 165K | 1 | 3K | #418.518 |
| THA TIME S.R.L. | 184K | 1 | 30.7K | #400.787 |
| AS WOORLD OF EXTENSIONS S.R.L. | 163K | 1 | 96.4K | #420.619 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | HERMES LASER S.R.L.(you) | ALEXANDRA ARTISTIC S.R.L. | GLAMNAILS DENISA TULEA S.R.L. | ASA HAIR WORLD S.R.L. | NUBIA HAIR CONCEPT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 150K | 173K | 171K | 170K | 170K |
| Profit | 6.7K | 72.9K | 20.8K | -85.9K | 37K |
| Margin | 3,8% | 42,1% | 12,1% | -50,5% | 21,8% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “HERMES LASER S.R.L.”.