Competitori și alternative la HEDERIX SRL
Companii similare cu HEDERIX SRL în România: aceeași industrie (CAEN 01), același județ (CONSTANTA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| HEDERIX SRL | 195K | -160K | 1 | #374.034 | #11.566 |
| C.P. FIRST-ENTERPRISE S.R.L. | 217K | -879K | 1 | #373.394 | #11.557 |
| BIOAGRO CULTURE S.R.L. | 219K | 72.3K | 1 | #371.237 | #11.522 |
| AGRO IND CHRIS SRL | 211K | 4.6K | 1 | #378.098 | #11.626 |
| SEBI ?I NICO AGROPRODUCT SRL | 222K | -45.2K | 1 | #369.327 | #11.492 |
| ENE LEADER S.R.L. | 209K | -387K | — | #379.740 | #11.649 |
| AGRO TRV CEREAL TRANS SRL | 208K | -1.9K | 1 | #380.475 | #11.659 |
| SERVAGROMEC IVANOF S.R.L. | 208K | 544 lei | 1 | #380.489 | #11.660 |
| FERMIERUL GIC� SRL | 224K | 2.6K | 1 | #366.946 | #11.455 |
| GIMASIO S.R.L. | 206K | -95.7K | — | #382.012 | #11.690 |
| AGRO FERM NILE SRL | 227K | 89.3K | — | #365.138 | #11.429 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 01, județ CONSTANTA, cu venituri și angajați similari cu HEDERIX SRL.
- C.P. FIRST-ENTERPRISE S.R.L. · CONSTANTA · 217K · Rank #373.394
- BIOAGRO CULTURE S.R.L. · CONSTANTA · 219K · Rank #371.237
- AGRO IND CHRIS SRL · CONSTANTA · 211K · Rank #378.098
- SEBI ?I NICO AGROPRODUCT SRL · CONSTANTA · 222K · Rank #369.327
- ENE LEADER S.R.L. · CONSTANTA · 209K · Rank #379.740
- AGRO TRV CEREAL TRANS SRL · CONSTANTA · 208K · Rank #380.475
- SERVAGROMEC IVANOF S.R.L. · CONSTANTA · 208K · Rank #380.489
- FERMIERUL GIC� SRL · CONSTANTA · 224K · Rank #366.946
- GIMASIO S.R.L. · CONSTANTA · 206K · Rank #382.012
- AGRO FERM NILE SRL · CONSTANTA · 227K · Rank #365.138