HAKMOD EXIM S.R.L.
Revenue
4.1K
2024
Profit
57.9K
2024
Employees
1
2024
Margin
35,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
HAKMOD EXIM S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 4.1K lei (date 2024). În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #2.239 la cifra de afaceri, #1.007 la profit, #2.031 la număr angajați din 5.699 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 35.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- HAKMOD EXIM S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 4.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 35.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #2.239 la cifra de afaceri, #1.007 la profit, #2.031 la număr angajați din 5.699 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.6M lei
- Marjă medie
- 3.1%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 11.2× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — 2024
Industry size
9.1B
RON revenue
Total companies
5.699
Total employees
57.643
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TEXTPROTECT FLORIN S.R.L. | 158K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| TANI-�TEFY TEXTIL SRL | 171K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| ALMAAZ COUTURE SRL | 175K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| AMIRA ATELIER S.R.L. | 164K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| TINUTE UNICAT BELLE BOUTIQUE SRL | 164K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| A & N KNIT DESIGN S.R.L. | 165K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| VIKTORIA BRIDAL SHOP SRL | 165K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| BURSUC PRODUCTION S.R.L. | 163K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| VANDA SRL | 165K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| TAGRISTAR FOOD S.R.L. | 163K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 14)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 35.3%
- CA / angajat
- 164K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 47%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4.1K
- Profit net
- 57.9K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4.1K | 57.9K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la HAKMOD EXIM S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- HAKMOD EXIM S.R.L.(current)
- Revenue
- 4.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 57.9K
- Rank RO
- #419.597
- TEXTPROTECT FLORIN S.R.L.
- Revenue
- 158K
- Employees
- 1
- Profit
- 39.9K
- Rank RO
- #425.145
- TANI-�TEFY TEXTIL SRL
- Revenue
- 171K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.8K
- Rank RO
- #413.496
- ALMAAZ COUTURE SRL
- Revenue
- 175K
- Employees
- 1
- Profit
- 7K
- Rank RO
- #409.725
- AMIRA ATELIER S.R.L.
- Revenue
- 164K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.8K
- Rank RO
- #419.340
- TINUTE UNICAT BELLE BOUTIQUE SRL
- Revenue
- 164K
- Employees
- 1
- Profit
- 78.2K
- Rank RO
- #419.281
- A & N KNIT DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 165K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.1K
- Rank RO
- #419.149
- VIKTORIA BRIDAL SHOP SRL
- Revenue
- 165K
- Employees
- 1
- Profit
- 41.7K
- Rank RO
- #419.104
- BURSUC PRODUCTION S.R.L.
- Revenue
- 163K
- Employees
- 1
- Profit
- -57.3K
- Rank RO
- #420.283
- VANDA SRL
- Revenue
- 165K
- Employees
- 1
- Profit
- -31.1K
- Rank RO
- #418.753
- TAGRISTAR FOOD S.R.L.
- Revenue
- 163K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.4K
- Rank RO
- #420.472
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| HAKMOD EXIM S.R.L.(current) | 4.1K | 1 | 57.9K | #419.597 |
| TEXTPROTECT FLORIN S.R.L. | 158K | 1 | 39.9K | #425.145 |
| TANI-�TEFY TEXTIL SRL | 171K | 1 | 13.8K | #413.496 |
| ALMAAZ COUTURE SRL | 175K | 1 | 7K | #409.725 |
| AMIRA ATELIER S.R.L. | 164K | 1 | 10.8K | #419.340 |
| TINUTE UNICAT BELLE BOUTIQUE SRL | 164K | 1 | 78.2K | #419.281 |
| A & N KNIT DESIGN S.R.L. | 165K | 1 | 2.1K | #419.149 |
| VIKTORIA BRIDAL SHOP SRL | 165K | 1 | 41.7K | #419.104 |
| BURSUC PRODUCTION S.R.L. | 163K | 1 | -57.3K | #420.283 |
| VANDA SRL | 165K | 1 | -31.1K | #418.753 |
| TAGRISTAR FOOD S.R.L. | 163K | 1 | 14.4K | #420.472 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | HAKMOD EXIM S.R.L.(you) | TEXTPROTECT FLORIN S.R.L. | TANI-�TEFY TEXTIL SRL | ALMAAZ COUTURE SRL | AMIRA ATELIER S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4.1K | 158K | 171K | 175K | 164K |
| Profit | 57.9K | 39.9K | 13.8K | 7K | 10.8K |
| Margin | 35,3% | 25,2% | 8,1% | 4,0% | 6,6% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “HAKMOD EXIM S.R.L.”.