Competitori și alternative la GREENSET CONSTRUCT S.R.L.
Companii similare cu GREENSET CONSTRUCT S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (IASI), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| GREENSET CONSTRUCT S.R.L. | 1.2M | 299K | 24 | #100.202 | #7.716 |
| TOP NIC POWER SRL | 1.8M | -1.8M | 25 | #101.762 | #7.826 |
| GAL DRUMURI CONSTRUCT S.R.L. | 1.7M | -68.5K | 27 | #106.303 | #8.162 |
| ROBERT&ADI CONSTRUCT SRL | 1.9M | -101K | 23 | #98.331 | #7.569 |
| CONFIO CONSTRUCT SRL | 1.9M | 170K | 23 | #97.459 | #7.507 |
| BUNESCU UNIVERSAL COMPANY S.R.L. | 1.9M | -588K | 22 | #99.931 | #7.693 |
| SILVIU CONSTRUCT SRL | 2.1M | 21.9K | 24 | #93.494 | #7.230 |
| MCM REZIDENTIAL SRL | 1.8M | 87.2K | 19 | #101.521 | #7.804 |
| CONBUD NORD-VEST SRL | 1.8M | 562K | 23 | #104.212 | #8.001 |
| ITEM CONSTRUCT S.R.L. | 1.9M | 7.1K | 26 | #98.345 | #7.570 |
| SOMA ART DESIGN S.R.L. | 1.8M | 136K | 22 | #101.669 | #7.818 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ IASI, cu venituri și angajați similari cu GREENSET CONSTRUCT S.R.L..
- TOP NIC POWER SRL · CONSTANTA · 1.8M · Rank #101.762
- GAL DRUMURI CONSTRUCT S.R.L. · IASI · 1.7M · Rank #106.303
- ROBERT&ADI CONSTRUCT SRL · PRAHOVA · 1.9M · Rank #98.331
- CONFIO CONSTRUCT SRL · IALOMITA · 1.9M · Rank #97.459
- BUNESCU UNIVERSAL COMPANY S.R.L. · VALCEA · 1.9M · Rank #99.931
- SILVIU CONSTRUCT SRL · VALCEA · 2.1M · Rank #93.494
- MCM REZIDENTIAL SRL · IASI · 1.8M · Rank #101.521
- CONBUD NORD-VEST SRL · MARAMURES · 1.8M · Rank #104.212
- ITEM CONSTRUCT S.R.L. · IALOMITA · 1.9M · Rank #98.345
- SOMA ART DESIGN S.R.L. · PRAHOVA · 1.8M · Rank #101.669