GREEN GARDEN SRL
Revenue
288K
2024
Profit
57.7K
2024
Employees
1
2024
Margin
19,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GREEN GARDEN SRL este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 288K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #10.702 la cifra de afaceri, #5.915 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 19.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GREEN GARDEN SRL este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 288K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 19.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #10.702 la cifra de afaceri, #5.915 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 6.4× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ARPAD HUNTING TRANSYLVANIA SRL | 295K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| B&P HULPE TRANS S.R.L. | 304K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| IDEEA REALE PROD COM SRL | 285K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| FAIR HUNT TRANSILVANIA SRL | 284K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| A.R.-FOR SRL | 281K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| IONNADIRA SRL | 313K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| FERMA BACIU POP S.R.L. | 315K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| MARTINEZ BORGO SOLE SRL | 276K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| GADASIM DENMAR SRL | 275K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ZSUZSANA AGRO SRL | 318K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MURES
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 19.5%
- CA / angajat
- 295K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 34%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 288K
- Profit net
- 57.7K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 288K | 57.7K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GREEN GARDEN SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GREEN GARDEN SRL(current)
- Revenue
- 288K
- Employees
- 1
- Profit
- 57.7K
- Rank RO
- #306.871
- ARPAD HUNTING TRANSYLVANIA SRL
- Revenue
- 295K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.9K
- Rank RO
- #307.217
- B&P HULPE TRANS S.R.L.
- Revenue
- 304K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.6K
- Rank RO
- #294.936
- IDEEA REALE PROD COM SRL
- Revenue
- 285K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.4K
- Rank RO
- #318.669
- FAIR HUNT TRANSILVANIA SRL
- Revenue
- 284K
- Employees
- 1
- Profit
- 47.4K
- Rank RO
- #320.053
- A.R.-FOR SRL
- Revenue
- 281K
- Employees
- 1
- Profit
- 27.6K
- Rank RO
- #322.521
- IONNADIRA SRL
- Revenue
- 313K
- Employees
- 1
- Profit
- 36.2K
- Rank RO
- #290.812
- FERMA BACIU POP S.R.L.
- Revenue
- 315K
- Employees
- 1
- Profit
- 129K
- Rank RO
- #289.773
- MARTINEZ BORGO SOLE SRL
- Revenue
- 276K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.7K
- Rank RO
- #327.025
- GADASIM DENMAR SRL
- Revenue
- 275K
- Employees
- 1
- Profit
- 45.9K
- Rank RO
- #327.969
- ZSUZSANA AGRO SRL
- Revenue
- 318K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.2K
- Rank RO
- #288.439
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GREEN GARDEN SRL(current) | 288K | 1 | 57.7K | #306.871 |
| ARPAD HUNTING TRANSYLVANIA SRL | 295K | 1 | 6.9K | #307.217 |
| B&P HULPE TRANS S.R.L. | 304K | 1 | -6.6K | #294.936 |
| IDEEA REALE PROD COM SRL | 285K | 1 | 10.4K | #318.669 |
| FAIR HUNT TRANSILVANIA SRL | 284K | 1 | 47.4K | #320.053 |
| A.R.-FOR SRL | 281K | 1 | 27.6K | #322.521 |
| IONNADIRA SRL | 313K | 1 | 36.2K | #290.812 |
| FERMA BACIU POP S.R.L. | 315K | 1 | 129K | #289.773 |
| MARTINEZ BORGO SOLE SRL | 276K | 1 | 10.7K | #327.025 |
| GADASIM DENMAR SRL | 275K | 1 | 45.9K | #327.969 |
| ZSUZSANA AGRO SRL | 318K | 1 | 3.2K | #288.439 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GREEN GARDEN SRL(you) | ARPAD HUNTING TRANSYLVANIA SRL | B&P HULPE TRANS S.R.L. | IDEEA REALE PROD COM SRL | FAIR HUNT TRANSILVANIA SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 288K | 295K | 304K | 285K | 284K |
| Profit | 57.7K | 6.9K | -6.6K | 10.4K | 47.4K |
| Margin | 19,5% | 2,3% | -2,2% | 3,6% | 16,7% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GREEN GARDEN SRL”.