GRAPHITE LINES S.R.L.
Revenue
7.9K
2024
Profit
4.1K
2024
Employees
—
2024
Margin
52,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GRAPHITE LINES S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 7.9K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #23.248 la cifra de afaceri, #17.462 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 52.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GRAPHITE LINES S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 7.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 52.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #23.248 la cifra de afaceri, #17.462 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 3.2× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PERSPECTIVE ARHITECTURE S.R.L. | 8K | 1 | Activități profesionale |
| ATNOM INDUSTRIES S.R.L. | 7.5K | 1 | Activități profesionale |
| MAXEXPERT S.R.L. | 7.4K | 1 | Activități profesionale |
| SKILLZOR GEODETIC S.R.L. | 7.3K | 1 | Activități profesionale |
| KIRI PELLETS SRL | 8.6K | 1 | Activități profesionale |
| MULTIINDUSTRIAL REABILIT�RI S.R.L. | 8.8K | 1 | Activități profesionale |
| ECO PROARCH S.R.L. | 8.9K | 1 | Activități profesionale |
| Firma (CUI 50740285) | 7.9K | 1 | Activități profesionale |
| MY4REST SRL | 7.9K | 1 | Activități profesionale |
| IMPO CONSTRUCT SRL | 7.9K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 52.5%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 74%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 7.9K
- Profit net
- 4.1K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 7.9K | 4.1K | — |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GRAPHITE LINES S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GRAPHITE LINES S.R.L.(current)
- Revenue
- 7.9K
- Employees
- 0
- Profit
- 4.1K
- Rank RO
- #670.364
- PERSPECTIVE ARHITECTURE S.R.L.
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- -57.1K
- Rank RO
- #669.637
- ATNOM INDUSTRIES S.R.L.
- Revenue
- 7.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.2K
- Rank RO
- #671.659
- MAXEXPERT S.R.L.
- Revenue
- 7.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.8K
- Rank RO
- #672.186
- SKILLZOR GEODETIC S.R.L.
- Revenue
- 7.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.1K
- Rank RO
- #672.447
- KIRI PELLETS SRL
- Revenue
- 8.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 11 lei
- Rank RO
- #667.682
- MULTIINDUSTRIAL REABILIT�RI S.R.L.
- Revenue
- 8.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -78.8K
- Rank RO
- #666.815
- ECO PROARCH S.R.L.
- Revenue
- 8.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -75.2K
- Rank RO
- #666.606
- Firma (CUI 50740285)
- Revenue
- 7.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.4K
- Rank RO
- #670.353
- MY4REST SRL
- Revenue
- 7.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 73 lei
- Rank RO
- #670.393
- IMPO CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 7.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -16.5K
- Rank RO
- #670.319
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GRAPHITE LINES S.R.L.(current) | 7.9K | 0 | 4.1K | #670.364 |
| PERSPECTIVE ARHITECTURE S.R.L. | 8K | 1 | -57.1K | #669.637 |
| ATNOM INDUSTRIES S.R.L. | 7.5K | 1 | 1.2K | #671.659 |
| MAXEXPERT S.R.L. | 7.4K | 1 | 1.8K | #672.186 |
| SKILLZOR GEODETIC S.R.L. | 7.3K | 1 | -20.1K | #672.447 |
| KIRI PELLETS SRL | 8.6K | 1 | 11 lei | #667.682 |
| MULTIINDUSTRIAL REABILIT�RI S.R.L. | 8.8K | 1 | -78.8K | #666.815 |
| ECO PROARCH S.R.L. | 8.9K | 1 | -75.2K | #666.606 |
| Firma (CUI 50740285) | 7.9K | 1 | 5.4K | #670.353 |
| MY4REST SRL | 7.9K | 1 | 73 lei | #670.393 |
| IMPO CONSTRUCT SRL | 7.9K | 1 | -16.5K | #670.319 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GRAPHITE LINES S.R.L.(you) | PERSPECTIVE ARHITECTURE S.R.L. | ATNOM INDUSTRIES S.R.L. | MAXEXPERT S.R.L. | SKILLZOR GEODETIC S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 7.9K | 8K | 7.5K | 7.4K | 7.3K |
| Profit | 4.1K | -57.1K | 1.2K | 1.8K | -20.1K |
| Margin | 52,5% | -710,7% | 15,7% | 24,0% | -275,3% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GRAPHITE LINES S.R.L.”.