GOOD SOLUTION CONSTRUCT SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
12.9K
2024
Employees
—
2024
Margin
76,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GOOD SOLUTION CONSTRUCT SRL este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #29.676 la cifra de afaceri, #17.608 la profit, #28.930 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 76.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GOOD SOLUTION CONSTRUCT SRL este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 76.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #29.676 la cifra de afaceri, #17.608 la profit, #28.930 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 6.8× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GELU INSTAL S.R.L. | 16.7K | 1 | Construcții |
| AM FALCIROM COMPANY SRL | 17.1K | 1 | Construcții |
| MIDNET S.R.L. | 17.1K | 1 | Construcții |
| SAM URBANIC CONSTRUCT SRL | 16.5K | 1 | Construcții |
| ESCAV�RI J.C.B. MARIAN S.R.L. | 17.2K | 1 | Construcții |
| VOLTFRAM ELECTRIC CONCEPT S.R.L. | 17.2K | 1 | Construcții |
| AMI INSTAL CONSTRUCT S.R.L. | 17.3K | 1 | Construcții |
| MAFE INSTAL S.R.L. | 16.4K | 1 | Construcții |
| BORD CONSTRUCT GROUP S.R.L. | 17.3K | 1 | Construcții |
| AEC OPTIM SYSTEMS S.R.L. | 16.4K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 76.4%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 71%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 12.9K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 12.9K | — |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GOOD SOLUTION CONSTRUCT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GELU INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 16.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.6K
- Rank RO
- #641.804
- AM FALCIROM COMPANY SRL
- Revenue
- 17.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.1K
- Rank RO
- #640.454
- MIDNET S.R.L.
- Revenue
- 17.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -11K
- Rank RO
- #640.432
- SAM URBANIC CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 16.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.4K
- Rank RO
- #642.125
- ESCAV�RI J.C.B. MARIAN S.R.L.
- Revenue
- 17.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -50K
- Rank RO
- #640.271
- VOLTFRAM ELECTRIC CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 17.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -30.7K
- Rank RO
- #640.160
- AMI INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 17.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 16.8K
- Rank RO
- #640.062
- MAFE INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 16.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -335 lei
- Rank RO
- #642.451
- BORD CONSTRUCT GROUP S.R.L.
- Revenue
- 17.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -20K
- Rank RO
- #640.014
- AEC OPTIM SYSTEMS S.R.L.
- Revenue
- 16.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 448 lei
- Rank RO
- #642.513
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GELU INSTAL S.R.L. | 16.7K | 1 | 3.6K | #641.804 |
| AM FALCIROM COMPANY SRL | 17.1K | 1 | 10.1K | #640.454 |
| MIDNET S.R.L. | 17.1K | 1 | -11K | #640.432 |
| SAM URBANIC CONSTRUCT SRL | 16.5K | 1 | 10.4K | #642.125 |
| ESCAV�RI J.C.B. MARIAN S.R.L. | 17.2K | 1 | -50K | #640.271 |
| VOLTFRAM ELECTRIC CONCEPT S.R.L. | 17.2K | 1 | -30.7K | #640.160 |
| AMI INSTAL CONSTRUCT S.R.L. | 17.3K | 1 | 16.8K | #640.062 |
| MAFE INSTAL S.R.L. | 16.4K | 1 | -335 lei | #642.451 |
| BORD CONSTRUCT GROUP S.R.L. | 17.3K | 1 | -20K | #640.014 |
| AEC OPTIM SYSTEMS S.R.L. | 16.4K | 1 | 448 lei | #642.513 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GOOD SOLUTION CONSTRUCT SRL(you) | GELU INSTAL S.R.L. | AM FALCIROM COMPANY SRL | MIDNET S.R.L. | SAM URBANIC CONSTRUCT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 16.7K | 17.1K | 17.1K | 16.5K |
| Profit | 12.9K | 3.6K | 10.1K | -11K | 10.4K |
| Margin | 76,4% | 21,5% | 58,8% | -64,4% | 63,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GOOD SOLUTION CONSTRUCT SRL”.