GOLDWASH MORADA S.R.L.
Revenue
16.6K
2024
Profit
-2.9K
2024
Employees
0
2024
Margin
-15,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GOLDWASH MORADA S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 16.6K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #23.232 la cifra de afaceri, #21.560 la profit, #19.319 la număr angajați din 31.269 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GOLDWASH MORADA S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 16.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -15.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #23.232 la cifra de afaceri, #21.560 la profit, #19.319 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -4.3× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BLACK WASH SERVICES S.R.L. | 18.5K | 1 | Comerț en-gros |
| GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D. | 18.9K | 1 | Comerț en-gros |
| VORAMI AUTOSERVICE S.R.L. | 18.2K | 1 | Comerț en-gros |
| NORD GARAJ AUTO DOI S.R.L. | 17.7K | 1 | Comerț en-gros |
| SMART TRAVEL SRL | 17.5K | 1 | Comerț en-gros |
| R.F DETAILING S.R.L. | 17.4K | 1 | Comerț en-gros |
| TRANSFOREST SA | 20K | 1 | Comerț en-gros |
| MAX AUTO REIFEN S.R.L. | 17.3K | 1 | Comerț en-gros |
| BLOK AUTO CENTER S.R.L. | 20.3K | 1 | Comerț en-gros |
| PENTIX FAN S.R.L. | 16.9K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SUCEAVA
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -15.8%
- Scor risc (0–100)
- 58
- Percentil piață (CA)
- Top 71%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 16.6K
- Profit net
- -2.9K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 16.6K | -2.9K | 0 |
Explore
Industry (CAEN 45)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GOLDWASH MORADA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GOLDWASH MORADA S.R.L.(current)
- Revenue
- 16.6K
- Employees
- 0
- Profit
- -2.9K
- Rank RO
- #636.435
- BLACK WASH SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 18.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -29.8K
- Rank RO
- #636.584
- GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D.
- Revenue
- 18.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.6K
- Rank RO
- #635.741
- VORAMI AUTOSERVICE S.R.L.
- Revenue
- 18.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.3K
- Rank RO
- #637.445
- NORD GARAJ AUTO DOI S.R.L.
- Revenue
- 17.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.3K
- Rank RO
- #638.792
- SMART TRAVEL SRL
- Revenue
- 17.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -17.3K
- Rank RO
- #639.337
- R.F DETAILING S.R.L.
- Revenue
- 17.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.5K
- Rank RO
- #639.778
- TRANSFOREST SA
- Revenue
- 20K
- Employees
- 1
- Profit
- -16.1K
- Rank RO
- #632.760
- MAX AUTO REIFEN S.R.L.
- Revenue
- 17.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.7K
- Rank RO
- #640.120
- BLOK AUTO CENTER S.R.L.
- Revenue
- 20.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.8K
- Rank RO
- #631.738
- PENTIX FAN S.R.L.
- Revenue
- 16.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.6K
- Rank RO
- #641.177
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GOLDWASH MORADA S.R.L.(current) | 16.6K | 0 | -2.9K | #636.435 |
| BLACK WASH SERVICES S.R.L. | 18.5K | 1 | -29.8K | #636.584 |
| GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D. | 18.9K | 1 | 1.6K | #635.741 |
| VORAMI AUTOSERVICE S.R.L. | 18.2K | 1 | -10.3K | #637.445 |
| NORD GARAJ AUTO DOI S.R.L. | 17.7K | 1 | 5.3K | #638.792 |
| SMART TRAVEL SRL | 17.5K | 1 | -17.3K | #639.337 |
| R.F DETAILING S.R.L. | 17.4K | 1 | -9.5K | #639.778 |
| TRANSFOREST SA | 20K | 1 | -16.1K | #632.760 |
| MAX AUTO REIFEN S.R.L. | 17.3K | 1 | -4.7K | #640.120 |
| BLOK AUTO CENTER S.R.L. | 20.3K | 1 | 2.8K | #631.738 |
| PENTIX FAN S.R.L. | 16.9K | 1 | 14.6K | #641.177 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GOLDWASH MORADA S.R.L.(you) | BLACK WASH SERVICES S.R.L. | GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D. | VORAMI AUTOSERVICE S.R.L. | NORD GARAJ AUTO DOI S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 16.6K | 18.5K | 18.9K | 18.2K | 17.7K |
| Profit | -2.9K | -29.8K | 1.6K | -10.3K | 5.3K |
| Margin | -15,8% | -161,1% | 8,3% | -56,6% | 29,6% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GOLDWASH MORADA S.R.L.”.