Competitori și alternative la GNATOSCHIZIS S.R.L.
Companii similare cu GNATOSCHIZIS S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 86), același județ (CONSTANTA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| GNATOSCHIZIS S.R.L. | 620K | 105K | 1 | #202.486 | #6.904 |
| DERMNET MEDGRUP S.R.L. | 622K | 485K | 1 | #202.765 | #6.920 |
| VERSAMEDIC SRL | 630K | 483K | 1 | #201.221 | #6.824 |
| NEUROSURGICAL HEALTH SYSTEM S.R.L. | 613K | -121K | 1 | #204.486 | #7.022 |
| GLOSSY DENT S.R.L. | 645K | 475K | 1 | #198.579 | #6.666 |
| DOCAS OMFS S.R.L. | 603K | 428K | 1 | #206.440 | #7.127 |
| MARI SERV MED SRL | 650K | 560K | 1 | #197.539 | #6.600 |
| GE SOR MED S.R.L. | 654K | 418K | 1 | #196.837 | #6.556 |
| DUDU�� MARIUS S.R.L. | 659K | 458K | 1 | #196.148 | #6.516 |
| 9TH FLOOR MEDICAL S.R.L. | 661K | 428K | 1 | #195.817 | #6.495 |
| NVU SRL | 586K | 196K | 1 | #209.830 | #7.361 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 86, județ CONSTANTA, cu venituri și angajați similari cu GNATOSCHIZIS S.R.L..
- DERMNET MEDGRUP S.R.L. · CONSTANTA · 622K · Rank #202.765
- VERSAMEDIC SRL · CONSTANTA · 630K · Rank #201.221
- NEUROSURGICAL HEALTH SYSTEM S.R.L. · CONSTANTA · 613K · Rank #204.486
- GLOSSY DENT S.R.L. · CONSTANTA · 645K · Rank #198.579
- DOCAS OMFS S.R.L. · CONSTANTA · 603K · Rank #206.440
- MARI SERV MED SRL · CONSTANTA · 650K · Rank #197.539
- GE SOR MED S.R.L. · CONSTANTA · 654K · Rank #196.837
- DUDU�� MARIUS S.R.L. · CONSTANTA · 659K · Rank #196.148
- 9TH FLOOR MEDICAL S.R.L. · CONSTANTA · 661K · Rank #195.817
- NVU SRL · CONSTANTA · 586K · Rank #209.830