G&M DENI SRL
Revenue
1.8M
2024
Profit
2.6K
2024
Employees
8
2024
Margin
0,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
G&M DENI SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 1.8M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #3.405 la cifra de afaceri, #14.125 la profit, #1.719 la număr angajați din 31.269 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- G&M DENI SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 1.8M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #3.405 la cifra de afaceri, #14.125 la profit, #1.719 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 2.7× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| NATALY COM IMPEX S.R.L. | 2M | 8 | Comerț en-gros |
| SEBASERVEX SRL | 2.2M | 8 | Comerț en-gros |
| AUTOSERVICE DN 66 S.R.L. | 1.8M | 8 | Comerț en-gros |
| TRANSLUD SRL | 2M | 8 | Comerț en-gros |
| TEROTEHNICA SRL | 2M | 8 | Comerț en-gros |
| CARFIT SOLUTIONS SRL | 2M | 8 | Comerț en-gros |
| SERVICE-SAMO S.R.L. | 2M | 8 | Comerț en-gros |
| ALCARS CHECK CENTER SRL | 2M | 8 | Comerț en-gros |
| DINGO S.R.L. | 2M | 8 | Comerț en-gros |
| KRON MOTOR WORKSHOP S.R.L. | 2M | 8 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ HUNEDOARA
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.1%
- CA / angajat
- 250K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 11%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.8M
- Profit net
- 2.6K
- Angajați
- 8
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.8M | 2.6K | 8 |
Explore
Industry (CAEN 45)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la G&M DENI SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- G&M DENI SRL(current)
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 8
- Profit
- 2.6K
- Rank RO
- #95.512
- NATALY COM IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 8
- Profit
- 4K
- Rank RO
- #94.523
- SEBASERVEX SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 8
- Profit
- -206K
- Rank RO
- #88.983
- AUTOSERVICE DN 66 S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 8
- Profit
- 26.8K
- Rank RO
- #104.895
- TRANSLUD SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 8
- Profit
- 270K
- Rank RO
- #95.031
- TEROTEHNICA SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 8
- Profit
- 55.9K
- Rank RO
- #96.212
- CARFIT SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 8
- Profit
- 41.6K
- Rank RO
- #96.686
- SERVICE-SAMO S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 8
- Profit
- 713K
- Rank RO
- #94.271
- ALCARS CHECK CENTER SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 8
- Profit
- 13.3K
- Rank RO
- #96.826
- DINGO S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 8
- Profit
- 13.9K
- Rank RO
- #96.869
- KRON MOTOR WORKSHOP S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 8
- Profit
- 13.6K
- Rank RO
- #94.179
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| G&M DENI SRL(current) | 1.8M | 8 | 2.6K | #95.512 |
| NATALY COM IMPEX S.R.L. | 2M | 8 | 4K | #94.523 |
| SEBASERVEX SRL | 2.2M | 8 | -206K | #88.983 |
| AUTOSERVICE DN 66 S.R.L. | 1.8M | 8 | 26.8K | #104.895 |
| TRANSLUD SRL | 2M | 8 | 270K | #95.031 |
| TEROTEHNICA SRL | 2M | 8 | 55.9K | #96.212 |
| CARFIT SOLUTIONS SRL | 2M | 8 | 41.6K | #96.686 |
| SERVICE-SAMO S.R.L. | 2M | 8 | 713K | #94.271 |
| ALCARS CHECK CENTER SRL | 2M | 8 | 13.3K | #96.826 |
| DINGO S.R.L. | 2M | 8 | 13.9K | #96.869 |
| KRON MOTOR WORKSHOP S.R.L. | 2M | 8 | 13.6K | #94.179 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | G&M DENI SRL(you) | NATALY COM IMPEX S.R.L. | SEBASERVEX SRL | AUTOSERVICE DN 66 S.R.L. | TRANSLUD SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.8M | 2M | 2.2M | 1.8M | 2M |
| Profit | 2.6K | 4K | -206K | 26.8K | 270K |
| Margin | 0,1% | 0,2% | -9,4% | 1,5% | 13,4% |
| Employees | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “G&M DENI SRL”.