GLORING FACTOR S.R.L.
Revenue
3.3M
2024
Profit
299K
2024
Employees
24
2024
Margin
9,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GLORING FACTOR S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 3.3M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #1.999 la cifra de afaceri, #2.248 la profit, #866 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GLORING FACTOR S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 3.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #1.999 la cifra de afaceri, #2.248 la profit, #866 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 3.0× față de media industriei
Compania este 1.3× față de media industriei
Compania este 5.6× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SELENIU EXPRES SERVICE SRL | 3.5M | 24 | Alimentație și servicii |
| MUSIC AND COCKTAILS SRL | 3.2M | 23 | Alimentație și servicii |
| PASSION CLUB SRL | 3.3M | 22 | Alimentație și servicii |
| ORO B.C.D. SRL | 3.2M | 22 | Alimentație și servicii |
| DIETLIFE FOOD S.R.L. | 3.3M | 21 | Alimentație și servicii |
| HUNTER VIP SRL | 3.3M | 24 | Alimentație și servicii |
| TRICKSHOT RESTAURANT S.R.L. | 3M | 25 | Alimentație și servicii |
| IMPERIAL ACTIV IMOBILIARE S.R.L. | 3.1M | 22 | Alimentație și servicii |
| SUPORTER SRL | 3.3M | 23 | Alimentație și servicii |
| MISTI BREWERY S.R.L. | 3.5M | 24 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 9.0%
- CA / angajat
- 139K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 7%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3.3M
- Profit net
- 299K
- Angajați
- 24
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3.3M | 299K | 24 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GLORING FACTOR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GLORING FACTOR S.R.L.(current)
- Revenue
- 3.3M
- Employees
- 24
- Profit
- 299K
- Rank RO
- #63.240
- SELENIU EXPRES SERVICE SRL
- Revenue
- 3.5M
- Employees
- 24
- Profit
- 542K
- Rank RO
- #61.547
- MUSIC AND COCKTAILS SRL
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 23
- Profit
- -243K
- Rank RO
- #65.206
- PASSION CLUB SRL
- Revenue
- 3.3M
- Employees
- 22
- Profit
- 12.7K
- Rank RO
- #64.201
- ORO B.C.D. SRL
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 22
- Profit
- -783K
- Rank RO
- #65.016
- DIETLIFE FOOD S.R.L.
- Revenue
- 3.3M
- Employees
- 21
- Profit
- -5.4M
- Rank RO
- #63.397
- HUNTER VIP SRL
- Revenue
- 3.3M
- Employees
- 24
- Profit
- -142K
- Rank RO
- #63.258
- TRICKSHOT RESTAURANT S.R.L.
- Revenue
- 3M
- Employees
- 25
- Profit
- -838K
- Rank RO
- #68.142
- IMPERIAL ACTIV IMOBILIARE S.R.L.
- Revenue
- 3.1M
- Employees
- 22
- Profit
- 494K
- Rank RO
- #66.203
- SUPORTER SRL
- Revenue
- 3.3M
- Employees
- 23
- Profit
- 126K
- Rank RO
- #63.340
- MISTI BREWERY S.R.L.
- Revenue
- 3.5M
- Employees
- 24
- Profit
- -1.2M
- Rank RO
- #60.788
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GLORING FACTOR S.R.L.(current) | 3.3M | 24 | 299K | #63.240 |
| SELENIU EXPRES SERVICE SRL | 3.5M | 24 | 542K | #61.547 |
| MUSIC AND COCKTAILS SRL | 3.2M | 23 | -243K | #65.206 |
| PASSION CLUB SRL | 3.3M | 22 | 12.7K | #64.201 |
| ORO B.C.D. SRL | 3.2M | 22 | -783K | #65.016 |
| DIETLIFE FOOD S.R.L. | 3.3M | 21 | -5.4M | #63.397 |
| HUNTER VIP SRL | 3.3M | 24 | -142K | #63.258 |
| TRICKSHOT RESTAURANT S.R.L. | 3M | 25 | -838K | #68.142 |
| IMPERIAL ACTIV IMOBILIARE S.R.L. | 3.1M | 22 | 494K | #66.203 |
| SUPORTER SRL | 3.3M | 23 | 126K | #63.340 |
| MISTI BREWERY S.R.L. | 3.5M | 24 | -1.2M | #60.788 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GLORING FACTOR S.R.L.(you) | SELENIU EXPRES SERVICE SRL | MUSIC AND COCKTAILS SRL | PASSION CLUB SRL | ORO B.C.D. SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3.3M | 3.5M | 3.2M | 3.3M | 3.2M |
| Profit | 299K | 542K | -243K | 12.7K | -783K |
| Margin | 9,0% | 15,7% | -7,6% | 0,4% | -24,3% |
| Employees | 24 | 24 | 23 | 22 | 22 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GLORING FACTOR S.R.L.”.