GLM FIX CONSULTING SRL
Revenue
1.3M
2024
Profit
-913K
2024
Employees
1
2024
Margin
-69,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GLM FIX CONSULTING SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 1.3M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #18.000 la cifra de afaceri, #62.511 la profit, #20.268 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GLM FIX CONSULTING SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 1.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -69.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #18.000 la cifra de afaceri, #62.511 la profit, #20.268 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -16.5× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LUBRI PREST CONCEPT S.R.L. | 1.3M | 1 | Comerț en-gros |
| SORANCA FOREST SAG S.R.L. | 1.3M | 1 | Comerț en-gros |
| ASCENDING S.R.L. | 1.3M | 1 | Comerț en-gros |
| DIROSI DISTRIBUTIE S.R.L. | 1.3M | 1 | Comerț en-gros |
| ANTO FAMILY DISTRIBUTION S.R.L. | 1.4M | 1 | Comerț en-gros |
| DISTRIBUTION TOOLS CONCEPT SRL | 1.3M | 1 | Comerț en-gros |
| MACH IMPACT TRADE S.R.L. | 1.4M | 1 | Comerț en-gros |
| VALROOF WIND S.R.L. | 1.4M | 1 | Comerț en-gros |
| INTEGRAL COMERT SRL | 1.2M | 1 | Comerț en-gros |
| GEMI ACTIV EXPERT SRL | 1.2M | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARGES
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -69.4%
- CA / angajat
- 1.3M
- Scor risc (0–100)
- 85
- Percentil piață (CA)
- Top 14%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.3M
- Profit net
- -913K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.3M | -913K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GLM FIX CONSULTING SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GLM FIX CONSULTING SRL(current)
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 1
- Profit
- -913K
- Rank RO
- #127.504
- LUBRI PREST CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 230K
- Rank RO
- #127.844
- SORANCA FOREST SAG S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 1.1M
- Rank RO
- #128.123
- ASCENDING S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 351K
- Rank RO
- #126.410
- DIROSI DISTRIBUTIE S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 265K
- Rank RO
- #129.522
- ANTO FAMILY DISTRIBUTION S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 46.7K
- Rank RO
- #125.251
- DISTRIBUTION TOOLS CONCEPT SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 546K
- Rank RO
- #131.070
- MACH IMPACT TRADE S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 12.9K
- Rank RO
- #123.984
- VALROOF WIND S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 114K
- Rank RO
- #123.061
- INTEGRAL COMERT SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 1
- Profit
- 79.8K
- Rank RO
- #132.294
- GEMI ACTIV EXPERT SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 1
- Profit
- 104K
- Rank RO
- #133.309
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GLM FIX CONSULTING SRL(current) | 1.3M | 1 | -913K | #127.504 |
| LUBRI PREST CONCEPT S.R.L. | 1.3M | 1 | 230K | #127.844 |
| SORANCA FOREST SAG S.R.L. | 1.3M | 1 | 1.1M | #128.123 |
| ASCENDING S.R.L. | 1.3M | 1 | 351K | #126.410 |
| DIROSI DISTRIBUTIE S.R.L. | 1.3M | 1 | 265K | #129.522 |
| ANTO FAMILY DISTRIBUTION S.R.L. | 1.4M | 1 | 46.7K | #125.251 |
| DISTRIBUTION TOOLS CONCEPT SRL | 1.3M | 1 | 546K | #131.070 |
| MACH IMPACT TRADE S.R.L. | 1.4M | 1 | 12.9K | #123.984 |
| VALROOF WIND S.R.L. | 1.4M | 1 | 114K | #123.061 |
| INTEGRAL COMERT SRL | 1.2M | 1 | 79.8K | #132.294 |
| GEMI ACTIV EXPERT SRL | 1.2M | 1 | 104K | #133.309 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GLM FIX CONSULTING SRL(you) | LUBRI PREST CONCEPT S.R.L. | SORANCA FOREST SAG S.R.L. | ASCENDING S.R.L. | DIROSI DISTRIBUTIE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.3M | 1.3M | 1.3M | 1.3M | 1.3M |
| Profit | -913K | 230K | 1.1M | 351K | 265K |
| Margin | -69,4% | 17,5% | 81,5% | 26,3% | 20,6% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GLM FIX CONSULTING SRL”.