GLAMPING DOMES S.R.L.
Revenue
2.3K
2024
Profit
-30.9K
2024
Employees
1
2024
Margin
-47,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GLAMPING DOMES S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 2.3K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #6.991 la cifra de afaceri, #10.090 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GLAMPING DOMES S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 2.3K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -47.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #6.991 la cifra de afaceri, #10.090 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -5.6× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALEX QUARZ S.R.L. | 66.9K | 1 | Cazare |
| DOMENIUL ALISANA S.R.L. | 63.4K | 1 | Cazare |
| MAHAYANA VALI S.R.L. | 62.3K | 1 | Cazare |
| ASI-TUR DIVERS S.R.L. | 62.2K | 1 | Cazare |
| CASA VALENTINA C�LIM�NE�TI S.R.L. | 69.3K | 1 | Cazare |
| ALEX TRADING IMPEX S.R.L. | 69.5K | 1 | Cazare |
| BR�NCOVEANU COMPLEX S.R.L. | 61.1K | 1 | Cazare |
| ANA L�CR�MIOARA CONCEPT S.R.L. | 60.1K | 1 | Cazare |
| LAZTUR SRL | 71.6K | 1 | Cazare |
| AGROTURISTICA S.R.L. | 59K | 1 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VALCEA
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -47.4%
- CA / angajat
- 65.3K
- Scor risc (0–100)
- 74
- Percentil piață (CA)
- Top 60%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.3K
- Profit net
- -30.9K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.3K | -30.9K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GLAMPING DOMES S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GLAMPING DOMES S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -30.9K
- Rank RO
- #541.004
- ALEX QUARZ S.R.L.
- Revenue
- 66.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -16.4K
- Rank RO
- #538.303
- DOMENIUL ALISANA S.R.L.
- Revenue
- 63.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 3K
- Rank RO
- #544.273
- MAHAYANA VALI S.R.L.
- Revenue
- 62.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 36.9K
- Rank RO
- #546.115
- ASI-TUR DIVERS S.R.L.
- Revenue
- 62.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 36.2K
- Rank RO
- #546.213
- CASA VALENTINA C�LIM�NE�TI S.R.L.
- Revenue
- 69.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.3K
- Rank RO
- #534.614
- ALEX TRADING IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 69.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -57.9K
- Rank RO
- #534.241
- BR�NCOVEANU COMPLEX S.R.L.
- Revenue
- 61.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #548.080
- ANA L�CR�MIOARA CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 60.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.3K
- Rank RO
- #549.895
- LAZTUR SRL
- Revenue
- 71.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -82.7K
- Rank RO
- #530.817
- AGROTURISTICA S.R.L.
- Revenue
- 59K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.4K
- Rank RO
- #551.939
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GLAMPING DOMES S.R.L.(current) | 2.3K | 1 | -30.9K | #541.004 |
| ALEX QUARZ S.R.L. | 66.9K | 1 | -16.4K | #538.303 |
| DOMENIUL ALISANA S.R.L. | 63.4K | 1 | 3K | #544.273 |
| MAHAYANA VALI S.R.L. | 62.3K | 1 | 36.9K | #546.115 |
| ASI-TUR DIVERS S.R.L. | 62.2K | 1 | 36.2K | #546.213 |
| CASA VALENTINA C�LIM�NE�TI S.R.L. | 69.3K | 1 | -8.3K | #534.614 |
| ALEX TRADING IMPEX S.R.L. | 69.5K | 1 | -57.9K | #534.241 |
| BR�NCOVEANU COMPLEX S.R.L. | 61.1K | 1 | 1.5K | #548.080 |
| ANA L�CR�MIOARA CONCEPT S.R.L. | 60.1K | 1 | 7.3K | #549.895 |
| LAZTUR SRL | 71.6K | 1 | -82.7K | #530.817 |
| AGROTURISTICA S.R.L. | 59K | 1 | 15.4K | #551.939 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GLAMPING DOMES S.R.L.(you) | ALEX QUARZ S.R.L. | DOMENIUL ALISANA S.R.L. | MAHAYANA VALI S.R.L. | ASI-TUR DIVERS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.3K | 66.9K | 63.4K | 62.3K | 62.2K |
| Profit | -30.9K | -16.4K | 3K | 36.9K | 36.2K |
| Margin | -47,4% | -24,4% | 4,7% | 59,2% | 58,1% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GLAMPING DOMES S.R.L.”.