GIULIA RESIDENCE S.R.L.
Revenue
1.1M
2024
Profit
203K
2024
Employees
0
2024
Margin
18,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GIULIA RESIDENCE S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 1.1M lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #10.981 la cifra de afaceri, #9.362 la profit, #36.144 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 18.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GIULIA RESIDENCE S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 1.1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 18.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #10.981 la cifra de afaceri, #9.362 la profit, #36.144 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 1.9× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DARIC INVEST S.R.L. | 1.1M | 1 | Construcții |
| TEAM BRG S.R.L. | 1.1M | 1 | Construcții |
| TERMORAR�U MOLDI S.R.L. | 1.1M | 1 | Construcții |
| STONE ACTIV SRL | 1.1M | 1 | Construcții |
| WINDAGROS SRL | 1.2M | 1 | Construcții |
| EMERALD IMOBILIARE S.R.L. | 1M | 1 | Construcții |
| MATEI THRAX S.R.L. | 1M | 1 | Construcții |
| CORDIANA SRL | 1M | 1 | Construcții |
| JOB JOHN BUCOVINA S.R.L. | 1M | 1 | Construcții |
| ICONIC CON S.R.L. | 1.3M | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SUCEAVA
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 18.3%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 16%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.1M
- Profit net
- 203K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.1M | 203K | 0 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GIULIA RESIDENCE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GIULIA RESIDENCE S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 0
- Profit
- 203K
- Rank RO
- #143.527
- DARIC INVEST S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 1
- Profit
- 25.9K
- Rank RO
- #143.294
- TEAM BRG S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 1
- Profit
- 705K
- Rank RO
- #143.878
- TERMORAR�U MOLDI S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 1
- Profit
- -80.2K
- Rank RO
- #146.635
- STONE ACTIV SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 1
- Profit
- 461 lei
- Rank RO
- #147.695
- WINDAGROS SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 1
- Profit
- 113K
- Rank RO
- #137.806
- EMERALD IMOBILIARE S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 1
- Profit
- 332K
- Rank RO
- #150.273
- MATEI THRAX S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 1
- Profit
- 196K
- Rank RO
- #151.267
- CORDIANA SRL
- Revenue
- 1M
- Employees
- 1
- Profit
- 36.1K
- Rank RO
- #151.533
- JOB JOHN BUCOVINA S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 1
- Profit
- 574K
- Rank RO
- #152.627
- ICONIC CON S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 451K
- Rank RO
- #131.074
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GIULIA RESIDENCE S.R.L.(current) | 1.1M | 0 | 203K | #143.527 |
| DARIC INVEST S.R.L. | 1.1M | 1 | 25.9K | #143.294 |
| TEAM BRG S.R.L. | 1.1M | 1 | 705K | #143.878 |
| TERMORAR�U MOLDI S.R.L. | 1.1M | 1 | -80.2K | #146.635 |
| STONE ACTIV SRL | 1.1M | 1 | 461 lei | #147.695 |
| WINDAGROS SRL | 1.2M | 1 | 113K | #137.806 |
| EMERALD IMOBILIARE S.R.L. | 1M | 1 | 332K | #150.273 |
| MATEI THRAX S.R.L. | 1M | 1 | 196K | #151.267 |
| CORDIANA SRL | 1M | 1 | 36.1K | #151.533 |
| JOB JOHN BUCOVINA S.R.L. | 1M | 1 | 574K | #152.627 |
| ICONIC CON S.R.L. | 1.3M | 1 | 451K | #131.074 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GIULIA RESIDENCE S.R.L.(you) | DARIC INVEST S.R.L. | TEAM BRG S.R.L. | TERMORAR�U MOLDI S.R.L. | STONE ACTIV SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.1M | 1.1M | 1.1M | 1.1M | 1.1M |
| Profit | 203K | 25.9K | 705K | -80.2K | 461 lei |
| Margin | 18,3% | 2,3% | 64,1% | -7,5% | 0,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GIULIA RESIDENCE S.R.L.”.