GINI GND S.R.L.
Revenue
69.7K
2024
Profit
-4.6K
2024
Employees
1
2024
Margin
-6,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GINI GND S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități sportive și recreative, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 69.7K lei (date 2024). În industria de Activități sportive și recreative (România), compania este #4.828 la cifra de afaceri, #7.605 la profit, #1.887 la număr angajați din 10.644 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GINI GND S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități sportive și recreative, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 69.7K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -6.6%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități sportive și recreative (România), compania este #4.828 la cifra de afaceri, #7.605 la profit, #1.887 la număr angajați din 10.644 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități sportive și recreative (CAEN 93) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 404K lei
- Marjă medie
- 5.0%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -1.3× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Activități sportive și recreative (CAEN 93) — 2024
Industry size
4.3B
RON revenue
Total companies
10.644
Total employees
13.945
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PEAK RIDERS S.R.L. | 69.2K | 1 | Activități sportive și recreative |
| BODY EDUCATION S.R.L. | 69.2K | 1 | Activități sportive și recreative |
| DANSURI MODERNE VOICU ANDREEA SRL | 71K | 1 | Activități sportive și recreative |
| INTROFLY ACTIV S.R.L. | 68.2K | 1 | Activități sportive și recreative |
| SOOS RACING SIMULATOR SRL | 68.1K | 1 | Activități sportive și recreative |
| AMA SALI GRUP SRL | 71.4K | 1 | Activități sportive și recreative |
| TONY & BRONI AUTO S.R.L. | 71.5K | 1 | Activități sportive și recreative |
| SARA SPECIAL SMILE SRL | 71.7K | 1 | Activități sportive și recreative |
| COMPASS BARS SRL | 67.5K | 1 | Activități sportive și recreative |
| TNT SHOW S.R.L. | 67.4K | 1 | Activități sportive și recreative |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRASOV
Industrie (CAEN 93)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -6.6%
- CA / angajat
- 69.7K
- Scor risc (0–100)
- 53
- Percentil piață (CA)
- Top 59%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 69.7K
- Profit net
- -4.6K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 69.7K | -4.6K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GINI GND S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GINI GND S.R.L.(current)
- Revenue
- 69.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.6K
- Rank RO
- #533.906
- PEAK RIDERS S.R.L.
- Revenue
- 69.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.2K
- Rank RO
- #534.718
- BODY EDUCATION S.R.L.
- Revenue
- 69.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.4K
- Rank RO
- #534.738
- DANSURI MODERNE VOICU ANDREEA SRL
- Revenue
- 71K
- Employees
- 1
- Profit
- -65.5K
- Rank RO
- #531.842
- INTROFLY ACTIV S.R.L.
- Revenue
- 68.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.1K
- Rank RO
- #536.291
- SOOS RACING SIMULATOR SRL
- Revenue
- 68.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.9K
- Rank RO
- #536.392
- AMA SALI GRUP SRL
- Revenue
- 71.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.3K
- Rank RO
- #531.223
- TONY & BRONI AUTO S.R.L.
- Revenue
- 71.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 31K
- Rank RO
- #531.048
- SARA SPECIAL SMILE SRL
- Revenue
- 71.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.2K
- Rank RO
- #530.765
- COMPASS BARS SRL
- Revenue
- 67.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.6K
- Rank RO
- #537.478
- TNT SHOW S.R.L.
- Revenue
- 67.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.8K
- Rank RO
- #537.527
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GINI GND S.R.L.(current) | 69.7K | 1 | -4.6K | #533.906 |
| PEAK RIDERS S.R.L. | 69.2K | 1 | -4.2K | #534.718 |
| BODY EDUCATION S.R.L. | 69.2K | 1 | 2.4K | #534.738 |
| DANSURI MODERNE VOICU ANDREEA SRL | 71K | 1 | -65.5K | #531.842 |
| INTROFLY ACTIV S.R.L. | 68.2K | 1 | 3.1K | #536.291 |
| SOOS RACING SIMULATOR SRL | 68.1K | 1 | 10.9K | #536.392 |
| AMA SALI GRUP SRL | 71.4K | 1 | 3.3K | #531.223 |
| TONY & BRONI AUTO S.R.L. | 71.5K | 1 | 31K | #531.048 |
| SARA SPECIAL SMILE SRL | 71.7K | 1 | 1.2K | #530.765 |
| COMPASS BARS SRL | 67.5K | 1 | 10.6K | #537.478 |
| TNT SHOW S.R.L. | 67.4K | 1 | 13.8K | #537.527 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GINI GND S.R.L.(you) | PEAK RIDERS S.R.L. | BODY EDUCATION S.R.L. | DANSURI MODERNE VOICU ANDREEA SRL | INTROFLY ACTIV S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 69.7K | 69.2K | 69.2K | 71K | 68.2K |
| Profit | -4.6K | -4.2K | 2.4K | -65.5K | 3.1K |
| Margin | -6,6% | -6,1% | 3,5% | -92,3% | 4,6% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GINI GND S.R.L.”.