GET RECORDS SRL
Revenue
22.2K
2024
Profit
-29.6K
2024
Employees
—
2024
Margin
-133,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GET RECORDS SRL este o companie micro din sectorul Producție filme, video, TV, cu sediul în BRAILA, având o cifră de afaceri de 22.2K lei (date 2024). În industria de Producție filme, video, TV (România), compania este #3.463 la cifra de afaceri, #4.415 la profit, #2.909 la număr angajați din 4.903 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GET RECORDS SRL este o companie micro din sectorul Producție filme, video, TV, cu sediul în BRAILA, având o cifră de afaceri de 22.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -133.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Producție filme, video, TV (România), compania este #3.463 la cifra de afaceri, #4.415 la profit, #2.909 la număr angajați din 4.903 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Producție filme, video, TV (CAEN 59) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 895K lei
- Marjă medie
- 18.1%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -7.4× față de media industriei
Industry intelligence
Producție filme, video, TV (CAEN 59) — 2024
Industry size
4.4B
RON revenue
Total companies
4.903
Total employees
5.690
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| NOW PRODUCTION S.R.L. | 22.3K | 1 | Producție filme, video, TV |
| CIBU FILMS PRODUCTION S.R.L. | 22.3K | 1 | Producție filme, video, TV |
| VLADO-PRODUCTION S.R.L. | 22.1K | 1 | Producție filme, video, TV |
| ONE ENTERTAINMENT SRL-D | 22.3K | 1 | Producție filme, video, TV |
| MAXSIALTELE S.R.L. | 22.4K | 1 | Producție filme, video, TV |
| ATC FILMS SRL | 21.9K | 1 | Producție filme, video, TV |
| ANIMANITO TRIBE S.R.L. | 22.5K | 1 | Producție filme, video, TV |
| BAD RAD STUDIO S.R.L. | 21.9K | 1 | Producție filme, video, TV |
| ZDRANG MUSIC PRODUCTION S.R.L. | 19K | 1 | Producție filme, video, TV |
| COSTAN MULTIMEDIA S.R.L. | 21.9K | 1 | Producție filme, video, TV |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRAILA
Industrie (CAEN 59)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -133.4%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 70%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 22.2K
- Profit net
- -29.6K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 22.2K | -29.6K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GET RECORDS SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GET RECORDS SRL(current)
- Revenue
- 22.2K
- Employees
- 0
- Profit
- -29.6K
- Rank RO
- #626.645
- NOW PRODUCTION S.R.L.
- Revenue
- 22.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.7K
- Rank RO
- #626.542
- CIBU FILMS PRODUCTION S.R.L.
- Revenue
- 22.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.9K
- Rank RO
- #626.487
- VLADO-PRODUCTION S.R.L.
- Revenue
- 22.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.2K
- Rank RO
- #626.849
- ONE ENTERTAINMENT SRL-D
- Revenue
- 22.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -15.6K
- Rank RO
- #626.437
- MAXSIALTELE S.R.L.
- Revenue
- 22.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.7K
- Rank RO
- #626.185
- ATC FILMS SRL
- Revenue
- 21.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -411 lei
- Rank RO
- #627.325
- ANIMANITO TRIBE S.R.L.
- Revenue
- 22.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.5K
- Rank RO
- #625.887
- BAD RAD STUDIO S.R.L.
- Revenue
- 21.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.7K
- Rank RO
- #627.424
- ZDRANG MUSIC PRODUCTION S.R.L.
- Revenue
- 19K
- Employees
- 1
- Profit
- -12.7K
- Rank RO
- #635.426
- COSTAN MULTIMEDIA S.R.L.
- Revenue
- 21.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.2K
- Rank RO
- #627.497
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GET RECORDS SRL(current) | 22.2K | 0 | -29.6K | #626.645 |
| NOW PRODUCTION S.R.L. | 22.3K | 1 | -9.7K | #626.542 |
| CIBU FILMS PRODUCTION S.R.L. | 22.3K | 1 | -6.9K | #626.487 |
| VLADO-PRODUCTION S.R.L. | 22.1K | 1 | 9.2K | #626.849 |
| ONE ENTERTAINMENT SRL-D | 22.3K | 1 | -15.6K | #626.437 |
| MAXSIALTELE S.R.L. | 22.4K | 1 | 2.7K | #626.185 |
| ATC FILMS SRL | 21.9K | 1 | -411 lei | #627.325 |
| ANIMANITO TRIBE S.R.L. | 22.5K | 1 | 9.5K | #625.887 |
| BAD RAD STUDIO S.R.L. | 21.9K | 1 | -3.7K | #627.424 |
| ZDRANG MUSIC PRODUCTION S.R.L. | 19K | 1 | -12.7K | #635.426 |
| COSTAN MULTIMEDIA S.R.L. | 21.9K | 1 | 3.2K | #627.497 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GET RECORDS SRL(you) | NOW PRODUCTION S.R.L. | CIBU FILMS PRODUCTION S.R.L. | VLADO-PRODUCTION S.R.L. | ONE ENTERTAINMENT SRL-D |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 22.2K | 22.3K | 22.3K | 22.1K | 22.3K |
| Profit | -29.6K | -9.7K | -6.9K | 9.2K | -15.6K |
| Margin | -133,4% | -43,7% | -31,1% | 41,7% | -70,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GET RECORDS SRL”.