GEPOCER SOLUTIONS SRL
Revenue
2.1M
2024
Profit
210K
2024
Employees
10
2024
Margin
10,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GEPOCER SOLUTIONS SRL este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 2.1M lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #7.176 la cifra de afaceri, #9.195 la profit, #3.730 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 10.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GEPOCER SOLUTIONS SRL este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 2.1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 10.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #7.176 la cifra de afaceri, #9.195 la profit, #3.730 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Compania este 2.7× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TAKEPAN SRL | 2.2M | 10 | Construcții |
| KLAUGI DESIGN CONSTRUCT S.R.L. | 2.1M | 11 | Construcții |
| DAH CONTROL CONSTRUCT SRL | 2.1M | 10 | Construcții |
| VERO GARDEN SRL | 2.1M | 10 | Construcții |
| NAFTO MONGCOST SRL | 2.1M | 10 | Construcții |
| DAILYBUILD S.R.L. | 2.1M | 10 | Construcții |
| PRO AMCO EXPERT SRL | 2.1M | 10 | Construcții |
| DC BUILDING SRL | 2.1M | 10 | Construcții |
| CONCAST S.R.L. | 2M | 10 | Construcții |
| NEA MONTAGE S.R.L. | 2.1M | 10 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 10.1%
- CA / angajat
- 208K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 10%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.1M
- Profit net
- 210K
- Angajați
- 10
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.1M | 210K | 10 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GEPOCER SOLUTIONS SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GEPOCER SOLUTIONS SRL(current)
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 10
- Profit
- 210K
- Rank RO
- #92.862
- TAKEPAN SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 10
- Profit
- 523K
- Rank RO
- #90.365
- KLAUGI DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 11
- Profit
- 29.1K
- Rank RO
- #92.533
- DAH CONTROL CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 10
- Profit
- 417K
- Rank RO
- #92.949
- VERO GARDEN SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 10
- Profit
- -78.4K
- Rank RO
- #92.434
- NAFTO MONGCOST SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 10
- Profit
- 126K
- Rank RO
- #92.173
- DAILYBUILD S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 10
- Profit
- 251K
- Rank RO
- #93.640
- PRO AMCO EXPERT SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 10
- Profit
- 5.7K
- Rank RO
- #92.041
- DC BUILDING SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 10
- Profit
- 162K
- Rank RO
- #91.976
- CONCAST S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 10
- Profit
- 223K
- Rank RO
- #93.787
- NEA MONTAGE S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 10
- Profit
- -113K
- Rank RO
- #91.752
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GEPOCER SOLUTIONS SRL(current) | 2.1M | 10 | 210K | #92.862 |
| TAKEPAN SRL | 2.2M | 10 | 523K | #90.365 |
| KLAUGI DESIGN CONSTRUCT S.R.L. | 2.1M | 11 | 29.1K | #92.533 |
| DAH CONTROL CONSTRUCT SRL | 2.1M | 10 | 417K | #92.949 |
| VERO GARDEN SRL | 2.1M | 10 | -78.4K | #92.434 |
| NAFTO MONGCOST SRL | 2.1M | 10 | 126K | #92.173 |
| DAILYBUILD S.R.L. | 2.1M | 10 | 251K | #93.640 |
| PRO AMCO EXPERT SRL | 2.1M | 10 | 5.7K | #92.041 |
| DC BUILDING SRL | 2.1M | 10 | 162K | #91.976 |
| CONCAST S.R.L. | 2M | 10 | 223K | #93.787 |
| NEA MONTAGE S.R.L. | 2.1M | 10 | -113K | #91.752 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GEPOCER SOLUTIONS SRL(you) | TAKEPAN SRL | KLAUGI DESIGN CONSTRUCT S.R.L. | DAH CONTROL CONSTRUCT SRL | VERO GARDEN SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.1M | 2.2M | 2.1M | 2.1M | 2.1M |
| Profit | 210K | 523K | 29.1K | 417K | -78.4K |
| Margin | 10,1% | 24,3% | 1,4% | 20,1% | -3,8% |
| Employees | 10 | 10 | 11 | 10 | 10 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GEPOCER SOLUTIONS SRL”.