GEOFOR S.R.L.
Revenue
1.9M
2024
Profit
1.3K
2024
Employees
11
2024
Margin
0,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GEOFOR S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 1.9M lei (date 2024). În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #13.102 la cifra de afaceri, #57.837 la profit, #3.877 la număr angajați din 130.296 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GEOFOR S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 1.9M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #13.102 la cifra de afaceri, #57.837 la profit, #3.877 la număr angajați din 130.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 3.4× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — 2024
Industry size
389B
RON revenue
Total companies
130.296
Total employees
418.868
Industry growth
—
YoY
Top companies
- LIDL DISCOUNT SRL24.7B
- OMV PETROM MARKETING SRL24.6B
- KAUFLAND ROMANIA SCS19.7B
- PROFI ROM FOOD SRL14.9B
- CARREFOUR ROMANIA SA12.7B
- DEDEMAN SRL12.4B
- DR.MAX S.R.L.10.9B
- MEGA IMAGE SRL10.7B
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ROMADO SHOP S.R.L. | 1.9M | 11 | Comerț cu amănuntul |
| SERVICE-BEN-COM SRL | 1.9M | 11 | Comerț cu amănuntul |
| SERGADRIA S.R.L. | 1.9M | 11 | Comerț cu amănuntul |
| DANY DO NAU SRL | 1.9M | 11 | Comerț cu amănuntul |
| VALERIO COLLECTION SRL | 1.9M | 11 | Comerț cu amănuntul |
| PIRJOLEANU GRUP SRL | 1.8M | 12 | Comerț cu amănuntul |
| LENTILENS S.R.L. | 2M | 11 | Comerț cu amănuntul |
| MINGXI SHOPPING SRL | 1.8M | 10 | Comerț cu amănuntul |
| ASOPUS SWEETS SRL | 2M | 11 | Comerț cu amănuntul |
| SAMPETRU M SRL | 2M | 11 | Comerț cu amănuntul |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ NEAMT
Industrie (CAEN 47)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.1%
- CA / angajat
- 176K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 11%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.9M
- Profit net
- 1.3K
- Angajați
- 11
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.9M | 1.3K | 11 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GEOFOR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GEOFOR S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 11
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #97.969
- ROMADO SHOP S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 11
- Profit
- 80.3K
- Rank RO
- #98.040
- SERVICE-BEN-COM SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 11
- Profit
- 299 lei
- Rank RO
- #98.089
- SERGADRIA S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 11
- Profit
- 20.5K
- Rank RO
- #98.108
- DANY DO NAU SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 11
- Profit
- 62.5K
- Rank RO
- #98.395
- VALERIO COLLECTION SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 11
- Profit
- 12.5K
- Rank RO
- #98.495
- PIRJOLEANU GRUP SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 12
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #101.869
- LENTILENS S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 11
- Profit
- 104K
- Rank RO
- #97.196
- MINGXI SHOPPING SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 10
- Profit
- 4.6K
- Rank RO
- #101.946
- ASOPUS SWEETS SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 11
- Profit
- -178K
- Rank RO
- #96.670
- SAMPETRU M SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 11
- Profit
- 109K
- Rank RO
- #96.383
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GEOFOR S.R.L.(current) | 1.9M | 11 | 1.3K | #97.969 |
| ROMADO SHOP S.R.L. | 1.9M | 11 | 80.3K | #98.040 |
| SERVICE-BEN-COM SRL | 1.9M | 11 | 299 lei | #98.089 |
| SERGADRIA S.R.L. | 1.9M | 11 | 20.5K | #98.108 |
| DANY DO NAU SRL | 1.9M | 11 | 62.5K | #98.395 |
| VALERIO COLLECTION SRL | 1.9M | 11 | 12.5K | #98.495 |
| PIRJOLEANU GRUP SRL | 1.8M | 12 | 1.3K | #101.869 |
| LENTILENS S.R.L. | 2M | 11 | 104K | #97.196 |
| MINGXI SHOPPING SRL | 1.8M | 10 | 4.6K | #101.946 |
| ASOPUS SWEETS SRL | 2M | 11 | -178K | #96.670 |
| SAMPETRU M SRL | 2M | 11 | 109K | #96.383 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GEOFOR S.R.L.(you) | ROMADO SHOP S.R.L. | SERVICE-BEN-COM SRL | SERGADRIA S.R.L. | DANY DO NAU SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.9M | 1.9M | 1.9M | 1.9M | 1.9M |
| Profit | 1.3K | 80.3K | 299 lei | 20.5K | 62.5K |
| Margin | 0,1% | 4,2% | 0,0% | 1,1% | 3,3% |
| Employees | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GEOFOR S.R.L.”.