GEFI OPTIC S.R.L.
Revenue
176K
2024
Profit
-15.5K
2024
Employees
2
2024
Margin
-8,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GEFI OPTIC S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în IALOMITA, având o cifră de afaceri de 176K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #35.003 la cifra de afaceri, #51.498 la profit, #14.516 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GEFI OPTIC S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în IALOMITA, având o cifră de afaceri de 176K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -8.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #35.003 la cifra de afaceri, #51.498 la profit, #14.516 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -2.1× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AGRO TECH ANDREI S.R.L. | 195K | 2 | Comerț en-gros |
| VECTOR COMMNET SRL | 176K | 2 | Comerț en-gros |
| EUROLUK VEST AGREGATE SRL | 176K | 2 | Comerț en-gros |
| REN FAMILY BUSINESS S.R.L. | 176K | 2 | Comerț en-gros |
| TOM-URS SRL | 177K | 2 | Comerț en-gros |
| MASGRAS ELYONGAL S.R.L. | 175K | 2 | Comerț en-gros |
| SUCCES MEDICAL S.R.L. | 175K | 2 | Comerț en-gros |
| ECO GIOEL SRL | 175K | 2 | Comerț en-gros |
| REAL GRUP COLLECTION S.R.L. | 178K | 2 | Comerț en-gros |
| AGRO COLUMNA SRL | 175K | 2 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ IALOMITA
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -8.8%
- CA / angajat
- 88.1K
- Scor risc (0–100)
- 54
- Percentil piață (CA)
- Top 45%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 176K
- Profit net
- -15.5K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 176K | -15.5K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GEFI OPTIC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GEFI OPTIC S.R.L.(current)
- Revenue
- 176K
- Employees
- 2
- Profit
- -15.5K
- Rank RO
- #408.223
- AGRO TECH ANDREI S.R.L.
- Revenue
- 195K
- Employees
- 2
- Profit
- -202K
- Rank RO
- #391.176
- VECTOR COMMNET SRL
- Revenue
- 176K
- Employees
- 2
- Profit
- -11.1K
- Rank RO
- #408.304
- EUROLUK VEST AGREGATE SRL
- Revenue
- 176K
- Employees
- 2
- Profit
- -76.4K
- Rank RO
- #408.375
- REN FAMILY BUSINESS S.R.L.
- Revenue
- 176K
- Employees
- 2
- Profit
- 13.4K
- Rank RO
- #408.456
- TOM-URS SRL
- Revenue
- 177K
- Employees
- 2
- Profit
- -20.7K
- Rank RO
- #407.397
- MASGRAS ELYONGAL S.R.L.
- Revenue
- 175K
- Employees
- 2
- Profit
- -25.3K
- Rank RO
- #409.187
- SUCCES MEDICAL S.R.L.
- Revenue
- 175K
- Employees
- 2
- Profit
- -24.8K
- Rank RO
- #409.213
- ECO GIOEL SRL
- Revenue
- 175K
- Employees
- 2
- Profit
- -5.5K
- Rank RO
- #409.346
- REAL GRUP COLLECTION S.R.L.
- Revenue
- 178K
- Employees
- 2
- Profit
- 32.3K
- Rank RO
- #406.998
- AGRO COLUMNA SRL
- Revenue
- 175K
- Employees
- 2
- Profit
- -55.3K
- Rank RO
- #409.483
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GEFI OPTIC S.R.L.(current) | 176K | 2 | -15.5K | #408.223 |
| AGRO TECH ANDREI S.R.L. | 195K | 2 | -202K | #391.176 |
| VECTOR COMMNET SRL | 176K | 2 | -11.1K | #408.304 |
| EUROLUK VEST AGREGATE SRL | 176K | 2 | -76.4K | #408.375 |
| REN FAMILY BUSINESS S.R.L. | 176K | 2 | 13.4K | #408.456 |
| TOM-URS SRL | 177K | 2 | -20.7K | #407.397 |
| MASGRAS ELYONGAL S.R.L. | 175K | 2 | -25.3K | #409.187 |
| SUCCES MEDICAL S.R.L. | 175K | 2 | -24.8K | #409.213 |
| ECO GIOEL SRL | 175K | 2 | -5.5K | #409.346 |
| REAL GRUP COLLECTION S.R.L. | 178K | 2 | 32.3K | #406.998 |
| AGRO COLUMNA SRL | 175K | 2 | -55.3K | #409.483 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GEFI OPTIC S.R.L.(you) | AGRO TECH ANDREI S.R.L. | VECTOR COMMNET SRL | EUROLUK VEST AGREGATE SRL | REN FAMILY BUSINESS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 176K | 195K | 176K | 176K | 176K |
| Profit | -15.5K | -202K | -11.1K | -76.4K | 13.4K |
| Margin | -8,8% | -103,3% | -6,3% | -43,4% | 7,6% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GEFI OPTIC S.R.L.”.