Competitori și alternative la GCA STAR AUTO S.R.L.
Companii similare cu GCA STAR AUTO S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 45), același județ (CLUJ), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| GCA STAR AUTO S.R.L. | 543K | 93.2K | 1 | #218.810 | #8.399 |
| APEX AUTO SRL | 547K | -211K | 1 | #218.088 | #8.373 |
| AUTO D&M SRL | 536K | 3K | 1 | #220.438 | #8.466 |
| PROAUTOPIESA S.R.L. | 554K | 63.5K | 1 | #216.594 | #8.322 |
| AUTO GXP TRANSILVANIA S.R.L. | 533K | -87.1K | 1 | #221.172 | #8.502 |
| ACLASS S.R.L. | 555K | 51.2K | 1 | #216.321 | #8.309 |
| RAYLEX SRL | 529K | 60.9K | 1 | #221.952 | #8.534 |
| MAUTO CORNER S.R.L. | 559K | 68.5K | 1 | #215.426 | #8.284 |
| MTRUCKSSERVICE S.R.L. | 560K | 284K | 1 | #215.071 | #8.276 |
| HIPERSTAR IMPEX SRL | 525K | 220K | 1 | #222.841 | #8.569 |
| LAMAR AUTO SERVICES SRL | 569K | -260K | 1 | #213.242 | #8.208 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 45, județ CLUJ, cu venituri și angajați similari cu GCA STAR AUTO S.R.L..
- APEX AUTO SRL · CLUJ · 547K · Rank #218.088
- AUTO D&M SRL · CLUJ · 536K · Rank #220.438
- PROAUTOPIESA S.R.L. · CLUJ · 554K · Rank #216.594
- AUTO GXP TRANSILVANIA S.R.L. · CLUJ · 533K · Rank #221.172
- ACLASS S.R.L. · CLUJ · 555K · Rank #216.321
- RAYLEX SRL · CLUJ · 529K · Rank #221.952
- MAUTO CORNER S.R.L. · CLUJ · 559K · Rank #215.426
- MTRUCKSSERVICE S.R.L. · CLUJ · 560K · Rank #215.071
- HIPERSTAR IMPEX SRL · CLUJ · 525K · Rank #222.841
- LAMAR AUTO SERVICES SRL · CLUJ · 569K · Rank #213.242