GAVA PRINT PRO S.R.L.
Revenue
9.8K
2024
Profit
-7.9K
2024
Employees
0
2024
Margin
-65,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GAVA PRINT PRO S.R.L. este o companie micro din sectorul Tipărire și reproducere, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 9.8K lei (date 2024). În industria de Tipărire și reproducere (România), compania este #2.272 la cifra de afaceri, #2.541 la profit, #1.853 la număr angajați din 3.183 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GAVA PRINT PRO S.R.L. este o companie micro din sectorul Tipărire și reproducere, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 9.8K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -65.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Tipărire și reproducere (România), compania este #2.272 la cifra de afaceri, #2.541 la profit, #1.853 la număr angajați din 3.183 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Tipărire și reproducere (CAEN 18) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.7M lei
- Marjă medie
- 13.1%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -5.0× față de media industriei
Industry intelligence
Tipărire și reproducere (CAEN 18) — 2024
Industry size
5.3B
RON revenue
Total companies
3.183
Total employees
12.660
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| FIRMA 9 ADVERTISING PRODUCTION S.R.L. | 13.3K | 1 | Tipărire și reproducere |
| JPEG PRINTING S.R.L. | 12.1K | 1 | Tipărire și reproducere |
| DECORATIUNI PERSONALIZATE BY RVS S.R.L. | 12.1K | 1 | Tipărire și reproducere |
| THEO GIFTS & CLOTHES S.R.L. | 12K | 1 | Tipărire și reproducere |
| YARALY PUBLIPRINT S.R.L. | 12.3K | 1 | Tipărire și reproducere |
| MERIC PROD S.R.L. | 11.9K | 1 | Tipărire și reproducere |
| DATIROM PRODUCTION S.R.L. | 12.4K | 1 | Tipărire și reproducere |
| ACTIV HARAS NOW S.R.L. | 11.8K | 1 | Tipărire și reproducere |
| YERUBA GLOBAL S.R.L. | 12.5K | 1 | Tipărire și reproducere |
| MAD LINOTYPE SRL | 11.7K | 1 | Tipărire și reproducere |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BISTRITA-NASAUD
Industrie (CAEN 18)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -65.4%
- Scor risc (0–100)
- 83
- Percentil piață (CA)
- Top 73%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 9.8K
- Profit net
- -7.9K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 9.8K | -7.9K | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GAVA PRINT PRO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GAVA PRINT PRO S.R.L.(current)
- Revenue
- 9.8K
- Employees
- 0
- Profit
- -7.9K
- Rank RO
- #655.473
- FIRMA 9 ADVERTISING PRODUCTION S.R.L.
- Revenue
- 13.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -53K
- Rank RO
- #651.855
- JPEG PRINTING S.R.L.
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.9K
- Rank RO
- #655.579
- DECORATIUNI PERSONALIZATE BY RVS S.R.L.
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.1K
- Rank RO
- #655.602
- THEO GIFTS & CLOTHES S.R.L.
- Revenue
- 12K
- Employees
- 1
- Profit
- 779 lei
- Rank RO
- #655.732
- YARALY PUBLIPRINT S.R.L.
- Revenue
- 12.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 46 lei
- Rank RO
- #654.910
- MERIC PROD S.R.L.
- Revenue
- 11.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.3K
- Rank RO
- #656.376
- DATIROM PRODUCTION S.R.L.
- Revenue
- 12.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.8K
- Rank RO
- #654.723
- ACTIV HARAS NOW S.R.L.
- Revenue
- 11.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -115K
- Rank RO
- #656.588
- YERUBA GLOBAL S.R.L.
- Revenue
- 12.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -2 lei
- Rank RO
- #654.328
- MAD LINOTYPE SRL
- Revenue
- 11.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -32.9K
- Rank RO
- #656.768
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GAVA PRINT PRO S.R.L.(current) | 9.8K | 0 | -7.9K | #655.473 |
| FIRMA 9 ADVERTISING PRODUCTION S.R.L. | 13.3K | 1 | -53K | #651.855 |
| JPEG PRINTING S.R.L. | 12.1K | 1 | -20.9K | #655.579 |
| DECORATIUNI PERSONALIZATE BY RVS S.R.L. | 12.1K | 1 | 5.1K | #655.602 |
| THEO GIFTS & CLOTHES S.R.L. | 12K | 1 | 779 lei | #655.732 |
| YARALY PUBLIPRINT S.R.L. | 12.3K | 1 | 46 lei | #654.910 |
| MERIC PROD S.R.L. | 11.9K | 1 | -3.3K | #656.376 |
| DATIROM PRODUCTION S.R.L. | 12.4K | 1 | -9.8K | #654.723 |
| ACTIV HARAS NOW S.R.L. | 11.8K | 1 | -115K | #656.588 |
| YERUBA GLOBAL S.R.L. | 12.5K | 1 | -2 lei | #654.328 |
| MAD LINOTYPE SRL | 11.7K | 1 | -32.9K | #656.768 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GAVA PRINT PRO S.R.L.(you) | FIRMA 9 ADVERTISING PRODUCTION S.R.L. | JPEG PRINTING S.R.L. | DECORATIUNI PERSONALIZATE BY RVS S.R.L. | THEO GIFTS & CLOTHES S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 9.8K | 13.3K | 12.1K | 12.1K | 12K |
| Profit | -7.9K | -53K | -20.9K | 5.1K | 779 lei |
| Margin | -65,4% | -399,5% | -173,0% | 42,3% | 6,5% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GAVA PRINT PRO S.R.L.”.