GATEROCONS SRL
Revenue
290K
2024
Profit
4.5K
2024
Employees
1
2024
Margin
1,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GATEROCONS SRL este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în CARAS-SEVERIN, având o cifră de afaceri de 290K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #4.056 la cifra de afaceri, #4.572 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GATEROCONS SRL este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în CARAS-SEVERIN, având o cifră de afaceri de 290K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #4.056 la cifra de afaceri, #4.572 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| S.I.W.I.G. EDELSTHAL SRL | 269K | 1 | Fabricare |
| PERFECT PROFI SRL | 290K | 1 | Fabricare |
| LEMA WELDING ATELIER S.R.L. | 290K | 1 | Fabricare |
| INDUSTRIAL MEGATRONIC S.R.L. | 290K | 1 | Fabricare |
| ASADA BLUE SRL | 290K | 1 | Fabricare |
| ARCA GRUP FA�ADE S.R.L. | 290K | 1 | Fabricare |
| CUPROLLI STRUCTURI S.R.L. | 289K | 1 | Fabricare |
| ONYX WORX S.R.L. | 289K | 1 | Fabricare |
| MATRI�E SILICON S.R.L. | 291K | 1 | Fabricare |
| OLAR IRON SERVICES S.R.L. | 289K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CARAS-SEVERIN
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.6%
- CA / angajat
- 290K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 35%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 290K
- Profit net
- 4.5K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 290K | 4.5K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GATEROCONS SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GATEROCONS SRL(current)
- Revenue
- 290K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.5K
- Rank RO
- #314.170
- S.I.W.I.G. EDELSTHAL SRL
- Revenue
- 269K
- Employees
- 1
- Profit
- 81.3K
- Rank RO
- #332.232
- PERFECT PROFI SRL
- Revenue
- 290K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.6K
- Rank RO
- #314.031
- LEMA WELDING ATELIER S.R.L.
- Revenue
- 290K
- Employees
- 1
- Profit
- 90.8K
- Rank RO
- #313.942
- INDUSTRIAL MEGATRONIC S.R.L.
- Revenue
- 290K
- Employees
- 1
- Profit
- 142K
- Rank RO
- #314.518
- ASADA BLUE SRL
- Revenue
- 290K
- Employees
- 1
- Profit
- 39.3K
- Rank RO
- #313.639
- ARCA GRUP FA�ADE S.R.L.
- Revenue
- 290K
- Employees
- 1
- Profit
- 156K
- Rank RO
- #313.506
- CUPROLLI STRUCTURI S.R.L.
- Revenue
- 289K
- Employees
- 1
- Profit
- 202K
- Rank RO
- #314.821
- ONYX WORX S.R.L.
- Revenue
- 289K
- Employees
- 1
- Profit
- 38.6K
- Rank RO
- #314.989
- MATRI�E SILICON S.R.L.
- Revenue
- 291K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.2K
- Rank RO
- #312.845
- OLAR IRON SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 289K
- Employees
- 1
- Profit
- 38.3K
- Rank RO
- #315.413
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GATEROCONS SRL(current) | 290K | 1 | 4.5K | #314.170 |
| S.I.W.I.G. EDELSTHAL SRL | 269K | 1 | 81.3K | #332.232 |
| PERFECT PROFI SRL | 290K | 1 | -11.6K | #314.031 |
| LEMA WELDING ATELIER S.R.L. | 290K | 1 | 90.8K | #313.942 |
| INDUSTRIAL MEGATRONIC S.R.L. | 290K | 1 | 142K | #314.518 |
| ASADA BLUE SRL | 290K | 1 | 39.3K | #313.639 |
| ARCA GRUP FA�ADE S.R.L. | 290K | 1 | 156K | #313.506 |
| CUPROLLI STRUCTURI S.R.L. | 289K | 1 | 202K | #314.821 |
| ONYX WORX S.R.L. | 289K | 1 | 38.6K | #314.989 |
| MATRI�E SILICON S.R.L. | 291K | 1 | 4.2K | #312.845 |
| OLAR IRON SERVICES S.R.L. | 289K | 1 | 38.3K | #315.413 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GATEROCONS SRL(you) | S.I.W.I.G. EDELSTHAL SRL | PERFECT PROFI SRL | LEMA WELDING ATELIER S.R.L. | INDUSTRIAL MEGATRONIC S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 290K | 269K | 290K | 290K | 290K |
| Profit | 4.5K | 81.3K | -11.6K | 90.8K | 142K |
| Margin | 1,6% | 30,2% | -4,0% | 31,3% | 49,0% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GATEROCONS SRL”.