GASTRO PLUS MED S.R.L.

CUI 49620331·Sănătate·Sibiu·Founded 2024

Revenue

18.6K

2024

Profit

1.6K

2024

Employees

0

2024

Margin

8,6%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

GASTRO PLUS MED S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 18.6K lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #26.382 la cifra de afaceri, #22.263 la profit, #22.862 la număr angajați din 32.469 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.6%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
GASTRO PLUS MED S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 18.6K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.6%.
Poziție în industrie
În industria de Sănătate (România), compania este #26.382 la cifra de afaceri, #22.263 la profit, #22.862 la număr angajați din 32.469 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#26.382 din 32.469 companii

Top 81.2%

Vezi clasamentul

După profit

#22.263 din 32.469 companii

Top 68.6%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#22.862 din 32.469 companii

Top 70.4%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1000K lei
Marjă medie
15.6%
Angajați medie
3

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri18.6K lei vs medie industrie 1000K lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit8.6% vs medie industrie 15.6%

Compania este 0.6× față de media industriei

Industry intelligence

Sănătate (CAEN 86) — 2024

Industry size

32.5B

RON revenue

Total companies

32.469

Total employees

98.239

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
KINETO INCLUSIVE S.R.L.18.3K1Sănătate
ANESTSC MS S.R.L.18K1Sănătate
PRO - COR SRL17.9K1Sănătate
BLUE TOOTH S.R.L.19.3K1Sănătate
SCHNEIDER MEDICAL S.R.L.17.8K1Sănătate
ANESTAR SIBMED S.R.L.19.9K1Sănătate
ARB MED SRL20.2K1Sănătate
BRUKENTHAL MED S.R.L.20.3K1Sănătate
MIMI KIDDY DENT S.R.L.20.5K1Sănătate
LIGHT DENTISTRY SIB S.R.L.20.5K1Sănătate

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
8.6%
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 71%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    18.6K
    Profit net
    1.6K
    Angajați
    0

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la GASTRO PLUS MED S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricGASTRO PLUS MED S.R.L.(you)KINETO INCLUSIVE S.R.L.ANESTSC MS S.R.L.PRO - COR SRLBLUE TOOTH S.R.L.
Revenue
18.6K
18.3K
18K
17.9K
19.3K
Profit
1.6K
-4.5K
11.7K
-36.4K
-49.3K
Margin
8,6%
-24,3%
64,8%
-203,1%
-255,2%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “GASTRO PLUS MED S.R.L.”.