GARD BETON CONSTRUCT S.R.L.
Revenue
115K
2024
Profit
-96.2K
2024
Employees
1
2024
Margin
-83,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GARD BETON CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 115K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #1.933 la cifra de afaceri, #3.276 la profit, #1.508 la număr angajați din 3.567 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GARD BETON CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 115K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -83.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #1.933 la cifra de afaceri, #3.276 la profit, #1.508 la număr angajați din 3.567 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 7.4M lei
- Marjă medie
- 8.5%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -9.9× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — 2024
Industry size
26.5B
RON revenue
Total companies
3.567
Total employees
35.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| UNIQUE MIC VISION SRL | 109K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ART GRUPIMAR STONE S.R.L. | 107K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| PIATR� NATURAL� DOBROGEA SRL | 115K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| GEAMURI S.R.L. | 115K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| PERFECT-GLASS SRL | 116K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| CONDOMINIU SRL | 115K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| FAST TERM GLASS S.R.L. | 116K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| MANAS PROD S.R.L. | 116K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| PREFABRICATE BAIA S.R.L. | 116K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| NIZZGLASS DESIGN S.R.L. | 114K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 23)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -83.5%
- CA / angajat
- 115K
- Scor risc (0–100)
- 92
- Percentil piață (CA)
- Top 52%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 115K
- Profit net
- -96.2K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 115K | -96.2K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GARD BETON CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GARD BETON CONSTRUCT S.R.L.(current)
- Revenue
- 115K
- Employees
- 1
- Profit
- -96.2K
- Rank RO
- #471.321
- UNIQUE MIC VISION SRL
- Revenue
- 109K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.7K
- Rank RO
- #478.793
- ART GRUPIMAR STONE S.R.L.
- Revenue
- 107K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.3K
- Rank RO
- #480.999
- PIATR� NATURAL� DOBROGEA SRL
- Revenue
- 115K
- Employees
- 1
- Profit
- -42.5K
- Rank RO
- #471.073
- GEAMURI S.R.L.
- Revenue
- 115K
- Employees
- 1
- Profit
- -472 lei
- Rank RO
- #471.020
- PERFECT-GLASS SRL
- Revenue
- 116K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #470.773
- CONDOMINIU SRL
- Revenue
- 115K
- Employees
- 1
- Profit
- -12.4K
- Rank RO
- #472.061
- FAST TERM GLASS S.R.L.
- Revenue
- 116K
- Employees
- 1
- Profit
- -45.7K
- Rank RO
- #470.573
- MANAS PROD S.R.L.
- Revenue
- 116K
- Employees
- 1
- Profit
- 5K
- Rank RO
- #470.397
- PREFABRICATE BAIA S.R.L.
- Revenue
- 116K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.1K
- Rank RO
- #470.332
- NIZZGLASS DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 114K
- Employees
- 1
- Profit
- -15.7K
- Rank RO
- #472.606
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GARD BETON CONSTRUCT S.R.L.(current) | 115K | 1 | -96.2K | #471.321 |
| UNIQUE MIC VISION SRL | 109K | 1 | 15.7K | #478.793 |
| ART GRUPIMAR STONE S.R.L. | 107K | 1 | -7.3K | #480.999 |
| PIATR� NATURAL� DOBROGEA SRL | 115K | 1 | -42.5K | #471.073 |
| GEAMURI S.R.L. | 115K | 1 | -472 lei | #471.020 |
| PERFECT-GLASS SRL | 116K | 1 | 2.3K | #470.773 |
| CONDOMINIU SRL | 115K | 1 | -12.4K | #472.061 |
| FAST TERM GLASS S.R.L. | 116K | 1 | -45.7K | #470.573 |
| MANAS PROD S.R.L. | 116K | 1 | 5K | #470.397 |
| PREFABRICATE BAIA S.R.L. | 116K | 1 | 14.1K | #470.332 |
| NIZZGLASS DESIGN S.R.L. | 114K | 1 | -15.7K | #472.606 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GARD BETON CONSTRUCT S.R.L.(you) | UNIQUE MIC VISION SRL | ART GRUPIMAR STONE S.R.L. | PIATR� NATURAL� DOBROGEA SRL | GEAMURI S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 115K | 109K | 107K | 115K | 115K |
| Profit | -96.2K | 15.7K | -7.3K | -42.5K | -472 lei |
| Margin | -83,5% | 14,4% | -6,8% | -36,8% | -0,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GARD BETON CONSTRUCT S.R.L.”.