GAP SERVICE CONT SRL
Revenue
279K
2024
Profit
1.1K
2024
Employees
3
2024
Margin
0,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GAP SERVICE CONT SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 279K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #4.057 la cifra de afaceri, #10.826 la profit, #1.088 la număr angajați din 13.452 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GAP SERVICE CONT SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 279K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #4.057 la cifra de afaceri, #10.826 la profit, #1.088 la număr angajați din 13.452 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 69) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 440K lei
- Marjă medie
- 27.7%
- Angajați medie
- 2
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 1.7× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 69) — 2024
Industry size
5.9B
RON revenue
Total companies
13.452
Total employees
23.084
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ELEN CONT S.R.L. | 290K | 3 | Activități profesionale |
| ECFA OFFICE SRL | 291K | 3 | Activități profesionale |
| ROXFIN SRL | 285K | 3 | Activități profesionale |
| AUDIT FINANCIAR EXPERT SRL | 295K | 3 | Activități profesionale |
| PRIMEXPERT CONTA-GRUP S.R.L. | 281K | 3 | Activități profesionale |
| 24CONT TAX AGENCY S.R.L. | 280K | 3 | Activități profesionale |
| ANOMAR EXPERT S.R.L. | 306K | 3 | Activități profesionale |
| E & N EXPERT CONTABIL S.R.L. | 306K | 3 | Activități profesionale |
| CONT CNV S.R.L. | 273K | 3 | Activități profesionale |
| MADIR PROFESSIONAL CONT S.R.L. | 266K | 3 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 69)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.4%
- CA / angajat
- 96.4K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 35%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 279K
- Profit net
- 1.1K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 279K | 1.1K | 3 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GAP SERVICE CONT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GAP SERVICE CONT SRL(current)
- Revenue
- 279K
- Employees
- 3
- Profit
- 1.1K
- Rank RO
- #314.976
- ELEN CONT S.R.L.
- Revenue
- 290K
- Employees
- 3
- Profit
- 101K
- Rank RO
- #314.300
- ECFA OFFICE SRL
- Revenue
- 291K
- Employees
- 3
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #312.455
- ROXFIN SRL
- Revenue
- 285K
- Employees
- 3
- Profit
- 43.4K
- Rank RO
- #318.832
- AUDIT FINANCIAR EXPERT SRL
- Revenue
- 295K
- Employees
- 3
- Profit
- 84.6K
- Rank RO
- #308.157
- PRIMEXPERT CONTA-GRUP S.R.L.
- Revenue
- 281K
- Employees
- 3
- Profit
- 78.2K
- Rank RO
- #322.989
- 24CONT TAX AGENCY S.R.L.
- Revenue
- 280K
- Employees
- 3
- Profit
- 14.5K
- Rank RO
- #323.469
- ANOMAR EXPERT S.R.L.
- Revenue
- 306K
- Employees
- 3
- Profit
- 132K
- Rank RO
- #294.128
- E & N EXPERT CONTABIL S.R.L.
- Revenue
- 306K
- Employees
- 3
- Profit
- 8.1K
- Rank RO
- #293.943
- CONT CNV S.R.L.
- Revenue
- 273K
- Employees
- 3
- Profit
- 116K
- Rank RO
- #329.636
- MADIR PROFESSIONAL CONT S.R.L.
- Revenue
- 266K
- Employees
- 3
- Profit
- 171K
- Rank RO
- #334.562
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GAP SERVICE CONT SRL(current) | 279K | 3 | 1.1K | #314.976 |
| ELEN CONT S.R.L. | 290K | 3 | 101K | #314.300 |
| ECFA OFFICE SRL | 291K | 3 | 1.5K | #312.455 |
| ROXFIN SRL | 285K | 3 | 43.4K | #318.832 |
| AUDIT FINANCIAR EXPERT SRL | 295K | 3 | 84.6K | #308.157 |
| PRIMEXPERT CONTA-GRUP S.R.L. | 281K | 3 | 78.2K | #322.989 |
| 24CONT TAX AGENCY S.R.L. | 280K | 3 | 14.5K | #323.469 |
| ANOMAR EXPERT S.R.L. | 306K | 3 | 132K | #294.128 |
| E & N EXPERT CONTABIL S.R.L. | 306K | 3 | 8.1K | #293.943 |
| CONT CNV S.R.L. | 273K | 3 | 116K | #329.636 |
| MADIR PROFESSIONAL CONT S.R.L. | 266K | 3 | 171K | #334.562 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GAP SERVICE CONT SRL(you) | ELEN CONT S.R.L. | ECFA OFFICE SRL | ROXFIN SRL | AUDIT FINANCIAR EXPERT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 279K | 290K | 291K | 285K | 295K |
| Profit | 1.1K | 101K | 1.5K | 43.4K | 84.6K |
| Margin | 0,4% | 34,8% | 0,5% | 15,2% | 28,7% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GAP SERVICE CONT SRL”.