GAMA S.A.
Revenue
3.8K
2024
Profit
-32.3K
2024
Employees
—
2024
Margin
-201,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GAMA S.A. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în OLT, având o cifră de afaceri de 3.8K lei (date 2024). În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.761 la cifra de afaceri, #4.684 la profit, #3.574 la număr angajați din 5.699 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GAMA S.A. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în OLT, având o cifră de afaceri de 3.8K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -201.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.761 la cifra de afaceri, #4.684 la profit, #3.574 la număr angajați din 5.699 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.6M lei
- Marjă medie
- 3.1%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -64.1× față de media industriei
Industry intelligence
Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — 2024
Industry size
9.1B
RON revenue
Total companies
5.699
Total employees
57.643
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DANY GABTEX S.R.L. | 16.4K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| VIO CONSULT GRUP SRL | 16.6K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| MAHISDESIGN S.R.L. | 17.9K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| MILLION MANUFACTURING S.R.L. | 16K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| CLAU ENTERPRISES SRL | 16K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| INA BORDO SRL | 16K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| VIANTA BOTIAN S.R.L. | 15.9K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| Firma (CUI 50987596) | 16.1K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| BIANDY STAR FASHION S.R.L. | 15.9K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| LITTLE COSETTE STORE S.R.L. | 15.9K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 14)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -201.5%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 72%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3.8K
- Profit net
- -32.3K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3.8K | -32.3K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GAMA S.A. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GAMA S.A.(current)
- Revenue
- 3.8K
- Employees
- 0
- Profit
- -32.3K
- Rank RO
- #643.583
- DANY GABTEX S.R.L.
- Revenue
- 16.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.4K
- Rank RO
- #642.635
- VIO CONSULT GRUP SRL
- Revenue
- 16.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -23.9K
- Rank RO
- #642.090
- MAHISDESIGN S.R.L.
- Revenue
- 17.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #638.272
- MILLION MANUFACTURING S.R.L.
- Revenue
- 16K
- Employees
- 1
- Profit
- 320 lei
- Rank RO
- #643.596
- CLAU ENTERPRISES SRL
- Revenue
- 16K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.2K
- Rank RO
- #643.559
- INA BORDO SRL
- Revenue
- 16K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.8K
- Rank RO
- #643.789
- VIANTA BOTIAN S.R.L.
- Revenue
- 15.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.2K
- Rank RO
- #643.877
- Firma (CUI 50987596)
- Revenue
- 16.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 16K
- Rank RO
- #643.399
- BIANDY STAR FASHION S.R.L.
- Revenue
- 15.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.8K
- Rank RO
- #643.899
- LITTLE COSETTE STORE S.R.L.
- Revenue
- 15.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.8K
- Rank RO
- #643.977
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GAMA S.A.(current) | 3.8K | 0 | -32.3K | #643.583 |
| DANY GABTEX S.R.L. | 16.4K | 1 | -1.4K | #642.635 |
| VIO CONSULT GRUP SRL | 16.6K | 1 | -23.9K | #642.090 |
| MAHISDESIGN S.R.L. | 17.9K | 1 | 0 lei | #638.272 |
| MILLION MANUFACTURING S.R.L. | 16K | 1 | 320 lei | #643.596 |
| CLAU ENTERPRISES SRL | 16K | 1 | 12.2K | #643.559 |
| INA BORDO SRL | 16K | 1 | 1.8K | #643.789 |
| VIANTA BOTIAN S.R.L. | 15.9K | 1 | 7.2K | #643.877 |
| Firma (CUI 50987596) | 16.1K | 1 | 16K | #643.399 |
| BIANDY STAR FASHION S.R.L. | 15.9K | 1 | 2.8K | #643.899 |
| LITTLE COSETTE STORE S.R.L. | 15.9K | 1 | 1.8K | #643.977 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GAMA S.A.(you) | DANY GABTEX S.R.L. | VIO CONSULT GRUP SRL | MAHISDESIGN S.R.L. | MILLION MANUFACTURING S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3.8K | 16.4K | 16.6K | 17.9K | 16K |
| Profit | -32.3K | -1.4K | -23.9K | 0 lei | 320 lei |
| Margin | -201,5% | -8,4% | -144,7% | 0,0% | 2,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GAMA S.A.”.