GAMA REC SERV SRL
Revenue
7.2M
2024
Profit
220K
2024
Employees
45
2024
Margin
2,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GAMA REC SERV SRL este o companie de mărime medie din sectorul Industria alimentară, cu sediul în BUZAU, având o cifră de afaceri de 7.2M lei (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #1.005 la cifra de afaceri, #1.655 la profit, #570 la număr angajați din 13.660 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GAMA REC SERV SRL este o companie de mărime medie din sectorul Industria alimentară, cu sediul în BUZAU, având o cifră de afaceri de 7.2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #1.005 la cifra de afaceri, #1.655 la profit, #570 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este 1.2× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 3.9× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| HOLDING COM SRL | 7.4M | 45 | Industria alimentară |
| DAMATA MIDICOF SRL | 7.9M | 42 | Industria alimentară |
| PLUS PAN SRL | 7.9M | 46 | Industria alimentară |
| CAKE EXPERT SRL | 8.4M | 45 | Industria alimentară |
| DUMY SRL | 8.4M | 45 | Industria alimentară |
| MASTER ICY CREAM SRL | 8.3M | 48 | Industria alimentară |
| PANI PAT PRODIMPEX SRL | 7.4M | 44 | Industria alimentară |
| SUPERPAN-LUX SRL | 7.8M | 49 | Industria alimentară |
| VIPAN SRL | 8.8M | 46 | Industria alimentară |
| CRE�U PANIFICA�IE S.R.L. | 8.6M | 47 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUZAU
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 2.7%
- CA / angajat
- 178K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 3%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 7.2M
- Profit net
- 220K
- Angajați
- 45
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 7.2M | 220K | 45 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GAMA REC SERV SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GAMA REC SERV SRL(current)
- Revenue
- 7.2M
- Employees
- 45
- Profit
- 220K
- Rank RO
- #31.162
- HOLDING COM SRL
- Revenue
- 7.4M
- Employees
- 45
- Profit
- 170K
- Rank RO
- #33.264
- DAMATA MIDICOF SRL
- Revenue
- 7.9M
- Employees
- 42
- Profit
- 448K
- Rank RO
- #31.728
- PLUS PAN SRL
- Revenue
- 7.9M
- Employees
- 46
- Profit
- 825K
- Rank RO
- #31.529
- CAKE EXPERT SRL
- Revenue
- 8.4M
- Employees
- 45
- Profit
- 249K
- Rank RO
- #30.026
- DUMY SRL
- Revenue
- 8.4M
- Employees
- 45
- Profit
- 178K
- Rank RO
- #29.965
- MASTER ICY CREAM SRL
- Revenue
- 8.3M
- Employees
- 48
- Profit
- 36.1K
- Rank RO
- #30.326
- PANI PAT PRODIMPEX SRL
- Revenue
- 7.4M
- Employees
- 44
- Profit
- 96K
- Rank RO
- #33.306
- SUPERPAN-LUX SRL
- Revenue
- 7.8M
- Employees
- 49
- Profit
- 694K
- Rank RO
- #31.922
- VIPAN SRL
- Revenue
- 8.8M
- Employees
- 46
- Profit
- 62.1K
- Rank RO
- #28.874
- CRE�U PANIFICA�IE S.R.L.
- Revenue
- 8.6M
- Employees
- 47
- Profit
- 194K
- Rank RO
- #29.426
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GAMA REC SERV SRL(current) | 7.2M | 45 | 220K | #31.162 |
| HOLDING COM SRL | 7.4M | 45 | 170K | #33.264 |
| DAMATA MIDICOF SRL | 7.9M | 42 | 448K | #31.728 |
| PLUS PAN SRL | 7.9M | 46 | 825K | #31.529 |
| CAKE EXPERT SRL | 8.4M | 45 | 249K | #30.026 |
| DUMY SRL | 8.4M | 45 | 178K | #29.965 |
| MASTER ICY CREAM SRL | 8.3M | 48 | 36.1K | #30.326 |
| PANI PAT PRODIMPEX SRL | 7.4M | 44 | 96K | #33.306 |
| SUPERPAN-LUX SRL | 7.8M | 49 | 694K | #31.922 |
| VIPAN SRL | 8.8M | 46 | 62.1K | #28.874 |
| CRE�U PANIFICA�IE S.R.L. | 8.6M | 47 | 194K | #29.426 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GAMA REC SERV SRL(you) | HOLDING COM SRL | DAMATA MIDICOF SRL | PLUS PAN SRL | CAKE EXPERT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 7.2M | 7.4M | 7.9M | 7.9M | 8.4M |
| Profit | 220K | 170K | 448K | 825K | 249K |
| Margin | 2,7% | 2,3% | 5,7% | 10,4% | 3,0% |
| Employees | 45 | 45 | 42 | 46 | 45 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GAMA REC SERV SRL”.