GADO CONS CONSTRUCT SRL
Revenue
272K
2024
Profit
86.9K
2024
Employees
3
2024
Margin
30,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GADO CONS CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 272K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #10.285 la cifra de afaceri, #9.112 la profit, #3.370 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 30.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GADO CONS CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 272K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 30.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #10.285 la cifra de afaceri, #9.112 la profit, #3.370 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 1.9× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ARPENT TERRA SURVEY SRL | 283K | 3 | Activități profesionale |
| INSTAL TEAM EXPERT S.R.L. | 281K | 3 | Activități profesionale |
| ART LINE STUDIO SRL | 287K | 3 | Activități profesionale |
| HIGHTECH SERVICE SOLUTIONS S.R.L. | 287K | 3 | Activități profesionale |
| D.S. AUTO PRO SRL | 289K | 3 | Activități profesionale |
| DUMITRA�CU EXPERTIZE SRL | 290K | 3 | Activități profesionale |
| AUTO GIO ITP SRL | 275K | 3 | Activități profesionale |
| GEO CREST OIL&GAS CONSULTING S.R.L. | 275K | 3 | Activități profesionale |
| PRINCECAD EXPERT SRL | 291K | 3 | Activități profesionale |
| MEDI LAB BUSINESS GROUP S.R.L. | 291K | 3 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 30.8%
- CA / angajat
- 94.2K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 36%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 272K
- Profit net
- 86.9K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 272K | 86.9K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GADO CONS CONSTRUCT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GADO CONS CONSTRUCT SRL(current)
- Revenue
- 272K
- Employees
- 3
- Profit
- 86.9K
- Rank RO
- #321.422
- ARPENT TERRA SURVEY SRL
- Revenue
- 283K
- Employees
- 3
- Profit
- 3.1K
- Rank RO
- #321.360
- INSTAL TEAM EXPERT S.R.L.
- Revenue
- 281K
- Employees
- 3
- Profit
- -91.3K
- Rank RO
- #322.909
- ART LINE STUDIO SRL
- Revenue
- 287K
- Employees
- 3
- Profit
- -16.8K
- Rank RO
- #317.342
- HIGHTECH SERVICE SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 287K
- Employees
- 3
- Profit
- 18.7K
- Rank RO
- #316.792
- D.S. AUTO PRO SRL
- Revenue
- 289K
- Employees
- 3
- Profit
- 82.8K
- Rank RO
- #315.168
- DUMITRA�CU EXPERTIZE SRL
- Revenue
- 290K
- Employees
- 3
- Profit
- 80.6K
- Rank RO
- #314.455
- AUTO GIO ITP SRL
- Revenue
- 275K
- Employees
- 3
- Profit
- 16.3K
- Rank RO
- #327.457
- GEO CREST OIL&GAS CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 275K
- Employees
- 3
- Profit
- 40K
- Rank RO
- #327.608
- PRINCECAD EXPERT SRL
- Revenue
- 291K
- Employees
- 3
- Profit
- 89.4K
- Rank RO
- #313.301
- MEDI LAB BUSINESS GROUP S.R.L.
- Revenue
- 291K
- Employees
- 3
- Profit
- -42K
- Rank RO
- #313.231
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GADO CONS CONSTRUCT SRL(current) | 272K | 3 | 86.9K | #321.422 |
| ARPENT TERRA SURVEY SRL | 283K | 3 | 3.1K | #321.360 |
| INSTAL TEAM EXPERT S.R.L. | 281K | 3 | -91.3K | #322.909 |
| ART LINE STUDIO SRL | 287K | 3 | -16.8K | #317.342 |
| HIGHTECH SERVICE SOLUTIONS S.R.L. | 287K | 3 | 18.7K | #316.792 |
| D.S. AUTO PRO SRL | 289K | 3 | 82.8K | #315.168 |
| DUMITRA�CU EXPERTIZE SRL | 290K | 3 | 80.6K | #314.455 |
| AUTO GIO ITP SRL | 275K | 3 | 16.3K | #327.457 |
| GEO CREST OIL&GAS CONSULTING S.R.L. | 275K | 3 | 40K | #327.608 |
| PRINCECAD EXPERT SRL | 291K | 3 | 89.4K | #313.301 |
| MEDI LAB BUSINESS GROUP S.R.L. | 291K | 3 | -42K | #313.231 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GADO CONS CONSTRUCT SRL(you) | ARPENT TERRA SURVEY SRL | INSTAL TEAM EXPERT S.R.L. | ART LINE STUDIO SRL | HIGHTECH SERVICE SOLUTIONS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 272K | 283K | 281K | 287K | 287K |
| Profit | 86.9K | 3.1K | -91.3K | -16.8K | 18.7K |
| Margin | 30,8% | 1,1% | -32,5% | -5,9% | 6,5% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GADO CONS CONSTRUCT SRL”.