Revenue

323K

2024

Profit

-1.1K

2024

Employees

2

2024

Margin

-0,3%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

GADALDI CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 323K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #29.334 la cifra de afaceri, #44.951 la profit, #14.516 la număr angajați din 63.035 companii.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
GADALDI CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 323K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -0.3%).
Poziție în industrie
În industria de Comerț en-gros (România), compania este #29.334 la cifra de afaceri, #44.951 la profit, #14.516 la număr angajați din 63.035 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#29.334 din 63.035 companii

Top 46.5%

Vezi clasamentul

După profit

#44.951 din 63.035 companii

Top 71.3%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#14.516 din 63.035 companii

Top 23.0%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
8.1M lei
Marjă medie
4.2%
Angajați medie
5

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri323K lei vs medie industrie 8.1M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit-0.3% vs medie industrie 4.2%

Compania este -0.1× față de media industriei

Angajați2 vs medie industrie 5

Compania este 0.4× față de media industriei

Industry intelligence

Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024

Industry size

508B

RON revenue

Total companies

63.035

Total employees

317.294

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
ROTAR CONSTRUCT DISTRIBUTION SRL332K2Comerț en-gros
COVER GRUP SRL333K2Comerț en-gros
VECTOR INTERMED SRL316K2Comerț en-gros
COREMA CONSTILO MAG SRL341K2Comerț en-gros
ROBALAN DISTRIBUTION S.R.L.312K2Comerț en-gros
NUSRET PIELE SRL309K2Comerț en-gros
SMALL FLOWER GARDEN DUMITRACHE SRL353K2Comerț en-gros
VOPSINEL SRL353K2Comerț en-gros
VALI&BOGDANDEZAUTO S.R.L.300K2Comerț en-gros
DINK DOMINO SRL357K2Comerț en-gros

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
-0.3%
CA / angajat
163K
Scor risc (0–100)
50
Percentil piață (CA)
Top 32%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    323K
    Profit net
    -1.1K
    Angajați
    2

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la GADALDI CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricGADALDI CONSTRUCT S.R.L.(you)ROTAR CONSTRUCT DISTRIBUTION SRLCOVER GRUP SRLVECTOR INTERMED SRLCOREMA CONSTILO MAG SRL
Revenue
323K
332K
333K
316K
341K
Profit
-1.1K
7.5K
-55.4K
15.1K
-119K
Margin
-0,3%
2,3%
-16,6%
4,8%
-34,8%
Employees
2
2
2
2
2
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “GADALDI CONSTRUCT S.R.L.”.