GABI STIL SRL

CUI 13722713·Învățământ·Bucuresti·Founded 2024

Revenue

242K

2024

Profit

64.2K

2024

Employees

3

2024

Margin

26,5%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

GABI STIL SRL este o companie micro din sectorul Învățământ, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 242K lei (date 2024). În industria de Învățământ (România), compania este #4.041 la cifra de afaceri, #2.859 la profit, #1.240 la număr angajați din 14.743 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 26.5%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
GABI STIL SRL este o companie micro din sectorul Învățământ, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 242K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 26.5%.
Poziție în industrie
În industria de Învățământ (România), compania este #4.041 la cifra de afaceri, #2.859 la profit, #1.240 la număr angajați din 14.743 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Învățământ (CAEN 85) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#4.041 din 14.743 companii

Top 27.4%

Vezi clasamentul

După profit

#2.859 din 14.743 companii

Top 19.4%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#1.240 din 14.743 companii

Top 8.4%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
272K lei
Marjă medie
16.0%
Angajați medie
1

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri242K lei vs medie industrie 272K lei

Compania este 0.9× față de media industriei

Marjă profit26.5% vs medie industrie 16.0%

Compania este 1.7× față de media industriei

Angajați3 vs medie industrie 1

Compania este 2.2× față de media industriei

Industry intelligence

Învățământ (CAEN 85) — 2024

Industry size

4B

RON revenue

Total companies

14.743

Total employees

19.787

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
CRINA MARDARE MUSIC EXPERIENCE S.R.L.241K3Învățământ
ARISTOKIDS SRL244K3Învățământ
ZWERGENHAUS SRL254K3Învățământ
SWEET AND SMART KIDS S.R.L.258K3Învățământ
HELLO CLASS DEVELOPMENT S.R.L.258K3Învățământ
FRAU ANGI - GERMANA PENTRU TO?I SRL227K3Învățământ
MICROSCIENCE TECHNOLOGY S.R.L.260K3Învățământ
GALERIA BASIL S.R.L.225K3Învățământ
PSYDEVELOPMENT EDUCATION S.R.L.261K3Învățământ
ZWERGENWELT SRL262K3Învățământ

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
26.5%
CA / angajat
80.7K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 39%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    242K
    Profit net
    64.2K
    Angajați
    3

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la GABI STIL SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricGABI STIL SRL(you)CRINA MARDARE MUSIC EXPERIENCE S.R.L.ARISTOKIDS SRLZWERGENHAUS SRLSWEET AND SMART KIDS S.R.L.
Revenue
242K
241K
244K
254K
258K
Profit
64.2K
-43.1K
-36.4K
3.8K
-16.4K
Margin
26,5%
-17,9%
-14,9%
1,5%
-6,3%
Employees
3
3
3
3
3
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “GABI STIL SRL”.