Competitori și alternative la GABI STANESCU STUDIO S.R.L.
Companii similare cu GABI STANESCU STUDIO S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 74), același județ (NEAMT), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| GABI STANESCU STUDIO S.R.L. | 36.7K | 9.2K | — | #574.211 | #9.982 |
| MUNAY LIFE SRL | 46.7K | 14.3K | 1 | #574.104 | #9.976 |
| VGS VLAD'S GROWING SOLUTIONS S.R.L. | 47.4K | 22.9K | 1 | #572.826 | #9.939 |
| SERVTRAD MULTILINGUA S.R.L. | 44.6K | 3.7K | 1 | #578.102 | #10.108 |
| ISCM CONSULT SRL | 44.2K | 17.8K | 1 | #578.863 | #10.132 |
| CIOCOIU DENTALTECH S.R.L. | 49.4K | 23K | 1 | #568.977 | #9.812 |
| EURIAL SJ CONSULTING S.R.L. | 50.6K | 23.7K | 1 | #566.627 | #9.748 |
| TIMEWRITERS PHOTOGRAPHY S.R.L. | 42.6K | 8.3K | 1 | #581.851 | #10.224 |
| AMI DIETETIC S.R.L. | 42.3K | 12.4K | 1 | #582.537 | #10.243 |
| 3D TRANSVERS PSP S.R.L. | 42.2K | -6.2K | 1 | #582.604 | #10.245 |
| Firma (CUI 50756338) | 46.6K | 33.9K | 1 | #574.208 | #9.981 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 74, județ NEAMT, cu venituri și angajați similari cu GABI STANESCU STUDIO S.R.L..
- MUNAY LIFE SRL · NEAMT · 46.7K · Rank #574.104
- VGS VLAD'S GROWING SOLUTIONS S.R.L. · NEAMT · 47.4K · Rank #572.826
- SERVTRAD MULTILINGUA S.R.L. · NEAMT · 44.6K · Rank #578.102
- ISCM CONSULT SRL · NEAMT · 44.2K · Rank #578.863
- CIOCOIU DENTALTECH S.R.L. · NEAMT · 49.4K · Rank #568.977
- EURIAL SJ CONSULTING S.R.L. · NEAMT · 50.6K · Rank #566.627
- TIMEWRITERS PHOTOGRAPHY S.R.L. · NEAMT · 42.6K · Rank #581.851
- AMI DIETETIC S.R.L. · NEAMT · 42.3K · Rank #582.537
- 3D TRANSVERS PSP S.R.L. · NEAMT · 42.2K · Rank #582.604
- Firma (CUI 50756338) · NECUNOSCUT · 46.6K · Rank #574.208