Competitori și alternative la G & C BENEFIC CONSTRUCT SRL
Companii similare cu G & C BENEFIC CONSTRUCT SRL în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (IASI), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| G & C BENEFIC CONSTRUCT SRL | 295K | 183K | 2 | #307.548 | #20.812 |
| TOCOPAL CONSTRUCTII S.R.L. | 294K | 100K | 2 | #308.679 | #20.879 |
| RUBICON CONSTRUCTION S.R.L. | 296K | 98K | 2 | #306.240 | #20.738 |
| INBIT AG SRL | 296K | 138K | 2 | #306.224 | #20.735 |
| CARGOVIT AMA SRL | 296K | 139K | 2 | #305.954 | #20.715 |
| EDILBETA IMOBILIARE SRL | 291K | 96.1K | 2 | #312.498 | #21.079 |
| DCL CONSTRUCT SRL | 289K | 31.2K | 2 | #314.742 | #21.205 |
| RALUDU CONSTRUCT S.R.L. | 301K | 170K | 2 | #296.535 | #20.261 |
| ALTERNATIVE PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L. | 289K | 92.4K | 2 | #315.495 | #21.241 |
| DAVID MONDO CONSTRUCT SRL | 302K | 45.1K | 2 | #295.989 | #20.232 |
| EDIL CONSTANTINO FACILE S.R.L. | 302K | 29K | 2 | #295.935 | #20.227 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ IASI, cu venituri și angajați similari cu G & C BENEFIC CONSTRUCT SRL.
- TOCOPAL CONSTRUCTII S.R.L. · IASI · 294K · Rank #308.679
- RUBICON CONSTRUCTION S.R.L. · IASI · 296K · Rank #306.240
- INBIT AG SRL · IASI · 296K · Rank #306.224
- CARGOVIT AMA SRL · IASI · 296K · Rank #305.954
- EDILBETA IMOBILIARE SRL · IASI · 291K · Rank #312.498
- DCL CONSTRUCT SRL · IASI · 289K · Rank #314.742
- RALUDU CONSTRUCT S.R.L. · IASI · 301K · Rank #296.535
- ALTERNATIVE PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L. · IASI · 289K · Rank #315.495
- DAVID MONDO CONSTRUCT SRL · IASI · 302K · Rank #295.989
- EDIL CONSTANTINO FACILE S.R.L. · IASI · 302K · Rank #295.935